Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gu

Gu Energy Chews Box 24

  • Gu Energy Chews Box 24
  • Gu Energy Chews Box 24

Gu Energy Chews Box 24

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Gu Energy Chews Box 24

Stworzone do codziennego treningu i zawodów, GU energii Chews spakować energii gęste kalorii w przenośnym opakowaniu, aby pomóc utrzymać zapotrzebowanie na energię długich działań trwania. Pakiet zawiera 90 kalorii węglowodanów, aby był napędzany przez jednocześnie opóźniając bonking oszczędzając zapasy glikogenu. Sodu, podstawowym elektrolitem utracone z potem, wspomaga nawilżenie, utrzymując równowagę wodną. Rozgałęzionych aminokwasów (leucyna, walina, izoleucyna) można zmniejszyć zmęczenie psychiczne i zmniejsza uszkodzenia mięśni.


Elektrolity Utrzymanie równowagi wodnej i pomoc w optymalnym nawodnieniu. WĘGLOWODANY Dostarcz gotowy do użycia energii i opóźnienia bonking przez oszczędzając zapasy glikogenu. AMINOKWASY Redukcja zmęczenia psychicznego i zmniejszyć uszkodzenia mięśni. Kofeina nasila działanie poprzez zwiększenie skupienia i koncentracji oraz zmniejszenie postrzeganego wysiłku podczas ćwiczeń.


Spożywać jeden pakiet na 5 minut przed i jeden pakiet co 45 minut w ciągu activity.Wash się ze swoim ulubionym drinku lub GU nawilżenie dla optymalnej absorpcji wody.


Czy znasz wszystkie funkcje Gu Energy Chews Box 24? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Zdrowie i odżywianie, naszą kompletną kolekcję Batoniki energetyczne. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Gu, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Gu Energy Chews Box 24

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij