Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Foxman

Foxman Screw Adapter

Foxman Screw Adapter

  • Foxman Screw Adapter
  • Foxman Screw Adapter

Foxman Screw Adapter

Opis produktu Foxman Screw Adapter

Adapter śrubowy FOXMAN

Odkryj wszystkie produkty Elektronika , które znajdziesz w smashinn, jak Foxman Screw Adapter. Kup teraz Foxman Screw Adapter i oszczędzaj na produktach Akcesoria kamery sportowe. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Foxman, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Foxman Screw Adapter i inne w naszym sklepie tenisowy? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Elektronika pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Foxman Screw Adapter

Kolor

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Pasuje do aparatu fotograficznego

-

Dostałem ten adapter dla mojego gopro, aby dopasować się do kiju Foxman, który dostałem. Rzecz to, że mój kij foxman został złamany. Błyskawica była luźna, więc chciałem przywrócić trzymanie kija. Powiedzieli, że mogłabym trzymać trzymać kija i zwrócili pieniądze. Oni także zwrócili pieniądze z powrotem do tego adaptera śruby, ponieważ kij, który przypuścić, aby być na nie funkcjonował propperly. Całkiem słodka transakcja. Trzeba trzymać kij i adapter, ale dostałem muney z powrotem za wadliwe działanie. Dostałem superglue i przymocowałem śrubę z powrotem do kijka, więc teraz dostałem kij i adapter za darmo. Jestem zadowolony z obsługi klienta. Biorą pod uwagę jakość poważnie

W porządku

-

Cena / jakość OK

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności