Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit Zip

Fitbit Zip

Fitbit Zip

Fitbit Zip

  • Fitbit Zip
  • Fitbit Zip
  • Fitbit Zip
  • Fitbit Zip
  • Fitbit Zip

Fitbit Zip

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Fitbit Zip

Mieć uciechę sprawności z tego małego urządzenia. To śledzi kroki, dystans i spalone kalorie - i synchronizuje te statystyki do komputera i wybierz smartfonów. W ten sposób, to obchodzi, jak wiele można zrobić każdego dnia. Bluza zachęca do wyznaczonych celów, zmierz się z przyjaciółmi i iść dalej jeden krok na raz. To jest to, w jaki sposób włączyć do codziennego życia społecznego, osiągalne, wspaniałej ścieżce do sprawności.



HERES JAK TO DZIAŁA:


1 SPRAWDŹ SWOJE codziennej aktywności: Śledź kroki, odległość, spalone kalorie i

2 SYNC IT zawsze i wszędzie: Zip automatycznie synchronizuje swoje statystyki do komputera i wybierz smartfonów

3 Sprawdź swoje PROGRESS: Pobierz pełny obraz i uzyskać wgląd z bezpłatnymi wykresy, tabele i narzędzi

4 MAKE FITNESS FUN: Postawione cele, zdobywać odznaki, zmierz się z przyjaciółmi, uśmiech


Zbudowany, aby był w ruchu:

Pokazując, w jaki dzień jest układanie się, Kod pocztowy zachęca do wstać i iść ... i nie poddawać się! To pomaga, aby te małe zmiany, które można dodać do czegoś wielkiego. (Brak użytkowników dziwnego Fitbit średnio 43% więcej kroków dziennie.)


Utwory pocztowy:


Kroki podjęte

Spalone kalorie

Przebytą odległość


Wspierane przez wiodących Fitbit w akcelerometr krawędzi, Kod pocztowy dokładnie rejestruje wszystkie czynności dnia, że ​​stare krokomierze szkolne nie może obsłużyć. Opiera ona obliczeń jak spalonych kalorii na własnym profilu - odzwierciedlając swoje statystyki, a nie jakieś średnie Joes.


Pasuje do dnia i kieszeni:

Noś go w kieszeni, przy pasku lub biustonosz - to tracker jest zajęta lub tak widoczne jak chcesz go mieć. Jego klip silikon będzie Cię komfortowo przez cały dzień. Bluza jest deszcz, powitalny, a dowodem na pot. Z wymiennym baterii zegarka, który trwa do sześciu miesięcy, to pretekst dowodem też.


Synchronizuje się bezprzewodowo i automatycznie:

Kod pocztowy automatycznie synchronizuje dane z PC, Mac, iOS i wielu urządzeń wybierz telefonów z systemem Android. Oznacza to brak przycisków do pchania, żadnych danych, aby wejść. Tylko prawdziwy czas dostępu do statystyk i deska rozdzielcza Fitbit, 24/7. Można również zarejestrować się i parowanie urządzeń Fitbit poprzez wybranych smartfonów - w tym niektórych Androidy.


Daje wgląd i wewnątrz czerpak:

Między Zip, Fitbit w bezpłatnej aplikacji mobilnej, oraz swobodnego desce rozdzielczej internetowym, otrzymasz migawkę codziennym i skumulowanego postępu. Wyobraź sobie, wykresów, narzędzia, wykresów i konfigurowalny pulpit, aby uruchomić komputer. Celem Fitbit jest, aby dane strawne i przydatne. By wiedzieć, jak blisko jest do osiągnięcia spersonalizowane cotygodniowe cele, można wziąć te dodatkowe kroki, aby je osiągnąć.


Zachęcamy do korzystania z treningów z MobileRun:


Szlak biegnie i wycieczek:

Użyj GPS z telefonu do śledzenia przycisk RUN i wędrować statystyk, takich jak tempo, czas, rozłamów i odległości.


TRASY MAP:

Zobacz swoje trasy i znaczniki mili, jak poruszać, a następnie przewinąć bieg historii i trasy map.


Treningi rekordu:

Zaloguj treningi w kilka sekund i zobaczyć je od razu pojawiają się na kalendarz miesięczny ćwiczeń.


GŁOS pamięciami & Music Control:

Pobierz w podróży tempo i dystans statystyki z pamięciami głosowych i kontrolować swoje prawo muzyki z aplikacji.


Zaloguj żywności, wagi i treningi:

Dzięki narzędzi internetowych Fitbit, w zalogowaniu posiłków, wody, treningi, a waga jest bardzo prosta. Nic nie zgubisz, gdy jesteś w podróży, albo. Wystarczy zalogować danych z naszej aplikacji mobilnej. Mamy ogromną bazę (od Sunkist pomarańczy na różowy łosoś). Powiedzmy, że stworzenie cel wagi. Fitbit może korzystać z danych żywności i aktywności, które pomogą Ci ustawić i osiągnąć cele dzienne kalorii.


Odtwarza dobrze z innych aplikacji:

Możesz wyeksportować dane Fitbit kilku popularnych aplikacji fitness. Niektóre z nich - w tym SparkPeople, Lose It !, MyFitnessPal i MapMyFITNESS - pozwala importować swoje dane do tablicy rozdzielczej Fitbit, więc można śledzić i rozumieć swoje zdrowie w każdej aplikacji. Zobacz, co jest dostępne w naszej Galerii App.



Co zawiera:


Tracker pocztowy

Silikon i metalowy klips

Bezprzewodowa synchronizacja dongle

Wymienna bateria

Narzędzie Komora baterii

Bezpłatne członkostwo Fitbit.com - obejmuje możliwość logowania się i aktywność ścieżki, jedzenie, sen, wody, masy ciała, masy ciała i więcej



Elementy sterujące i wyświetlacz:


KONTROLA TAP:


Wystarczy dotknąć twarzy urządzenia z palcem, aby zmienić wyświetlacz. Każdy z cykli tap przez jednego z pięciu trybów:


Kroki

Dystans

Spalone kalorie

Fitbit Smiley (podkreśla swoją niedawną poziom aktywności)

Zegar


Bezprzewodowa synchronizacja z PC i Mac:


Trackery Fitbit są pierwszego dnia wszystkie trackery działalności oferują łączność Bluetooth do niskiej energii, więc można zobaczyć swoje statystyki w czasie rzeczywistym.


Synchronizacja odbywa się automatycznie za każdym razem pocztowy jest w odległości około 20 stóp bezprzewodowej synchronizacji klucza i jest stosunkowo nieruchome. Klucz sprzętowy podłączyć do portu USB, Mac lub PC. Synchronizacja i Zamieszczanie wymaga korzystania z aplikacji uploader Fitbit.


Bezprzewodowa synchronizacja z komórkowego:


Synchronizacja Zip do smartfona lub tabletu Bluetooth Low Energy wymaga. Pozwala to bezprzewodowo synchronizować pocztowy i automatycznie z wielu wiodących iOS i Android Smartphone.


Aby uzyskać pełną listę obsługiwanych urządzeń można znaleźć na stronie: http://www.fitbit.com/devices


Jeśli telefon nie obsługuje Bluetooth Low Energy, jesteś jeszcze w szczęście. Telefon aplikacja Fitbit współpracuje ze wszystkimi smartfonów zalogowaniu danych, otrzymywanie powiadomień i przeglądania tabel i wykresów na podstawie swojej ostatniej synchronizacji.


Pamięć:

Zalecamy synchronizację danych regularnie. Dopóki pocztowy ma minimalną moc baterii, śledzi do siedmiu dni od szczegółowych danych, minutę przez minutę. Na poprzednich 23 dni, to podsumowuje dzienny kalorie, dystans i podjąć działania.


Zasilanie: baterie i


Bateria wewnątrz Zip trwa cztery do sześciu miesięcy. To ma niski wskaźnik baterii na ekranie LCD. Aby zmienić baterię, należy użyć narzędzia do odblokowania drzwi baterii i otworzyć drzwi. Wyjmij baterię, włóż nową baterię do komory, i zamknąć drzwi.


Czas pracy baterii: 4 6 miesiąc

TYP BATERII: 3V bateria monety, CR 2025

Transceivery (bezprzewodowa SYNC): Bluetooth Low Energy


Obsługiwane przeglądarki:


PRZEGLĄDARKI PC i przeglądarek MAC:


Chrome: 12 iw górę: 12 iw górę

Firefox: 6.3.18 i do góry: 3.6.18 i wyżej

Internet Explorer 8 i do góry:

Safari:: 5.0.5 i do góry


PC i Mac Wymagania:


Windows XP / Vista / 7/8

Port USB

Połączenie internetowe

Mac OS X 10.5 i do góry

Port USB

Połączenie internetowe


Czujniki:


Kod pocztowy wykorzystuje akcelerometr MEMS 3 osi, który mierzy swoje wzorce ruchu, aby określić liczbę spalonych kalorii, przebyty dystans, i podjąć działania.


Wymagania środowiskowe:


Pocztowy nie jest wodoodporny. To nie powinno być noszone podczas pływania. Ważne jest jednak, deszcz, splash, i pot dowodem.


Temperatura pracy: od 32 ° do 104 ° F (0 ° do 40 ° C)

NON Temperatura pracy: od 0 ° do 130 ° F (17,7 ° do 54,4 ° C)

Względna wilgotność: Urządzenie jest odporny na zachlapanie, i nie powinny być zanurzone więcej niż jeden metr.

Maksymalna wysokość PRACY: 30000 stóp (9144 m)


Rozmiar i waga:


WYSOKOŚĆ: 1,4 cala (35,5 mm)

Szerokość: 1,1 cala (28mm)

Głębokość: 0,38 cala (9,65 mm)

WAGA: 0,282 uncji (0,018 lb, 8 g)


Jeśli interesuje Cię Fitbit Zip, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Elektronika marki Fitbit mają najwyższą jakość. Fitbit projektuje produkty specjalnie dla tenisowy, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Fitbit Zip już dziś!

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Fitbit Zip

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij