Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR
  • Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Opis produktu Fitbit Charge HR

Cechy:


Dla lepszej kondycji, start z serca:

Niech twoje serce będzie twoim przewodnikiem z Charge WP. Monitorować tętno automatycznie iw sposób ciągły bezpośrednio na nadgarstek, aby dokładnie śledzić spalanie kalorii, utrzymanie intensywności treningu, maksymalizacji i optymalizacji treningu wszystko bez zdrowia pas piersiowy niewygodne.


Dla lepszej kondycji, start z serca:

Niech twoje serce będzie twoim przewodnikiem z Charge WP. Monitorować tętno automatycznie iw sposób ciągły bezpośrednio na nadgarstek, aby dokładnie śledzić spalanie kalorii, utrzymanie intensywności treningu, maksymalizacji i optymalizacji treningu wszystko bez zdrowia pas piersiowy niewygodne.


Uzyskaj lepsze śledzenie z każdym uderzeniem:

Przejmij kontrolę swoich celów poprzez wykorzystanie Charge HR nagrać swoje treningi i śledzić wszystkie działania dni jak tętno, kroki, dystans, spalone kalorie, schody i aktywne minut wspinał. Z imponującą żywotność baterii do 5 dni i natychmiastowy dostęp do wszystkich stat, nie trzeba daleko szukać motywacji do utrzymania ruchu.


Zobacz swoje rozmowy. Wywołać zdjęcia:


Z wygodne dopasowanie i Caller ID, Opłata HR pozwala pozostać w kontakcie w stylu. Zobacz połączeń przychodzących powiadomień na ekranie, gdy telefon jest w pobliżu, aby zatrzymać w wiedzieć, w podróży. Zobacz kompatybilnych urządzeń


Nagraj swoje treningi. Poznaj swoje cele:

Ćwiczenia, aby użyć trybu nagrywania treningi łatwo znaleźć statystyki w czasie rzeczywistym podsumowania ćwiczeń i nie pojawia się automatycznie na desce rozdzielczej Fitbit. Aby zobaczyć tempo, dystans, podziały i tras Użyj MobileRun w Fitbit aplikacji.


Poznaj swoje noce. Popraw swoje dni:


Uzyskać lepszy obraz ogólnego stanu zdrowia za pomocą Charge HR do automatycznego śledzenia, jak długo i jak dobrze spać. Zsynchronizować nocne statystyk, aby zobaczyć wykresy online, które pokazują swoje trendy snu i obudzić spokojnie przez ustawienie cichy alarm wibracyjny,.


Synchronizować. Bądź inspiracją:


Opłata HR automatycznie i bezprzewodowo synchronizuje swoje statystyki do komputera i 120 + wiodących smartfonów i śledzi postępy w szczegółowych wykresów i diagramów, które uniemożliwiają ci zachęcani do osiągnięcia swoich celów fitness.App + Dashboard:


Śledź wszelkiej działalności Day: Zobacz statystyki jak kroki, podłogi wspiął aktywne minut, spalone kalorie i więcej podczas korzystania z aplikacji z trackerem Fitbit.

Zaloguj Kuchnia Zaloguj kalorii szybko za pomocą skanera kodów kreskowych, szybki posiłek kalorii prognozy i skrótów. Albo szukaj naszej bazy wiarygodnych produktów spożywczych. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Łączyć się z przyjaciółmi: Zaproś znajomych i rodziny, aby dzielić się statystyk, wyślij okrzyki i szyderstwa, i konkurować na tablicy.

Zobacz Postęp: Zobacz postępy i analizować trendy w łatwy do odczytania wykresów i diagramów.

MobileRun: MobileRun śledzi statystyki, takie jak tempo, czas, odległość i podziały podczas tras, spacerów i wycieczek, i używa GPS z telefonu do mapy swoje trasy. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Rekord uśpienia: Śledzenie trendów snu z trackerem Fitbit i ustawić cichy alarm i widok snu wykresów na aplikacji. Porównaj produkty.

Wyznaczać cele: Skoncentruj ustawiając krok, wagi i aktywności cele. Osiągnięcia celów za pomocą wagi kalorii Coaching porównać kalorii zawartych codziennej dziennika żywności.

Rekord Treningi: Zaloguj treningi w kilka sekund i zobaczyć je od razu pojawiają się w cyklu miesięcznym kalendarzu ćwiczeń.

Kontrola wagi: Aria śledzi swoją wagę, BMI, masy mięśniowej i tkanki tłuszczowej procentowych i automatycznie synchronizuje wszystko do panelu Fitbit.

MobileTrack: Śledź codzienne czynności i tuż odległość na smartfonie z MobileTrack, nawet jeśli nie masz urządzenie Fitbit. Zobacz kompatybilnych urządzeń.

Motywację: Pobierz powiadomienia wypychania i zdobywać odznaki, aby utrzymać się w ruchu w kierunku swoich celów i daje uznanie, kiedy wziąłeś osiągnąć je.

Sync Bezprzewodowo: bezprzewodowo zsynchronizować statystyki telefonu, Fitbit tracker i Aria inteligentnego Scale, aby uzyskać dostęp do postępu bez podłączania.Dane techniczne:


Czujniki i komponenty:


Optyczny pulsometr

3 osiowy akcelerometr

Wysokościomierz

Drgania silnika


Wyświetlacz:


OLED


Co zawiera:


Bezprzewodowa synchronizacja przewód ładowarki klucz


Wodoodporność:


Opłata HR jest pot, deszcz i zachlapania. Jednak urządzenie nie jest pływać dowód lub wodoodporny. Z dowolnym urządzeniem noszenia, najlepiej dla Twojej skóry, jeśli zespół pozostaje sucha i czysta.


Pielęgnacja:


Jeśli zespół jest mokry lub jeśli pocić w nim, usunąć i całkowitego wyschnięcia przed założeniem zespołu to ponownie. Wyczyść zespół z łagodnym mydłem wolnym mycia jak Cetaphil lub Aquanil. Daj odpocząć nadgarstka zespół, biorąc się co jakiś czas. Ucz się więcej.


Materiały:


Charge HR opaska jest wykonana z elastycznego, wytrzymałego materiału elastomerowego podobnego do stosowanego w wielu zegarków sportowych. Opłata HR ma również chirurgiczne ze stali nierdzewnej klasy klamrę.


Bateria i zasilanie:


Zaleca się ładowanie urządzenia co kilka dni, aby upewnić się, są zawsze śledzenia.


Żywotność baterii: trwa do 5 dni

Typ baterii: litowo-polimerowa

Czas ładowania: jedną do dwóch godzin

Transceiver Radio: Bluetooth 4.0


Wymagania środowiskowe:


Temperatura robocza 20 ° C do 45 ° C

Maksymalna operacyjnego altitute: 9,144 km


Pamięć:


Tracks 7 dni od szczegółowych danych ruchu - minuta po minucie.

Utwory dzienne statystyki dla ostatnich 30 dni

Tętno Sklepy odstępach co 1 sekundę podczas śledzenia ćwiczeń i na odstępach 5 sekundowych innych godzinach


Synchronizacja:


Opłata HR synchronizuje automatycznie i bezprzewodowo do tabletów, komputerów i 120 + wiodących iOS, Android i Windows smartfonów korzystających z bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.0.


Zakres synchronizacji: 6 m

Zadzwoń do powiadomień poprzez Bluetooth 4.0

Synchronizacja z komputerami wymaga połączenia z Internetem oraz port USB

Synchronizacja urządzeń mobilnych wymaga połączenia Bluetooth i Internet

Synchronizacja z Windows Vista i nowszych, Mac OS X 10.6 i wyżej, a później iPhone 4S, iPad 3 gen. i później, a wiodącym urządzeń Android i Windows


Fitbit Charge HR jest protuktem związanym z kategori? Bransoletki aktywności oraz należy do kategorii Elektronika wyselekcjonowanej dla tenisowy, smashinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności smashinn. Jakie są korzyści Fitbit Charge HR? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest tenisowy.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Fitbit Charge HR

Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij