Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ewa marine

Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

  • Ewa marine Splashix Housing 2D-1M
  • Ewa marine Splashix Housing 2D-1M
  • Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

Opis produktu Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

Obudowy SplashiX są wykonane z podwójnej laminowanego PVC i posiada port optyczny szkła. Dostarczono również obudów wszystkie nowe ewa morskiego twardego frontu portu. [jeszcze...]

Ze względu na masę niezwykle lekki i łatwy w użyciu, można zabezpieczyć swój własny cyfrowy aparat idealny przed wodą, piaskiem, kurzem i wilgocią.

doesn 't to znaczenia, jeśli ponurkować (do 6m / 20ft głębokości), na plaży, na pustyni, ulewny deszcz, raftingu i żeglarstwa.

"Weź swój własny aparat, wziąć własne strzały ... gdziekolwiek jesteś!"

Ma parę nieagresywnych i morskiej odpornych szyn zaciskowych, które pasują do siebie doskonałego uszczelnienia. Są zacisnąć za pomocą dwóch główek śrub.

I podobnie jak w przypadku wszystkich produktów morskich Ewa, przyjmujemy zerowy kompromis w odniesieniu do qualety a wszystkie korpusy SplashiX wykonane są z klasy optycznej, port szkła z przodu!


Szukasz Ewa marine Splashix Housing 2D-1M? W smashinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Akcesoria kamery sportowe od najlepszych producentów. Na przykład Ewa marine, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu tenisowy.

Cechy Ewa marine Splashix Housing 2D-1M

Kolor
Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności