Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Epaplus

Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets

  • Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets
  • Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets
  • Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets

Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets

Opis produktu Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets

Epaplus Collgen + hialuronowy Płynne 25 dni Raspberry Smak


Epaplus Kolagen + hialuronowy Ciecz utrzymuje właściwą elastyczność i smarowanie stawów i pomaga zachowanie chrząstek.


Zawiera hydrolizowany Biossimilable Kolagen. Kolagen jest głównym białkiem (chrząstek stawów, ścięgien i więzadeł), kości i skóry. Jej spadek produkcji wraz z wiekiem i stawy zużywają się, utraty elastyczności i mobilności. Praktyka Sport i intensywne ćwiczenia fizyczne mogą przyspieszyć ten proces.


Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem fizjologicznej stawów oraz poprawia elastyczność i ruchomość stawów. Działa jak smar do stawów i więzadeł, chrząstki i utrzymuje uwodniony skóry i stymuluje produkcję kolagenu.


Witamina C działa w syntezie kolagenu, zwiększając produkcję kolagenu w nowej ścięgna, więzadła, chrząstki i skórę. Witamina B Complex (B2 i B6), przyczyni się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenie.


Epaplus Magnez + hialuronowy (28 tabletek):


Poprawia stan stawów, kości, mięśni, ścięgien i więzadeł. Pomaga zmniejszyć zmęczenie i zmęczenie. Utrzymuje właściwą równowagę elektrolitową i metabolizm energetyczny.


Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem fizjologicznej stawów oraz poprawia elastyczność i ruchomość stawów. Działa jak smar do stawów i więzadeł, chrząstki i utrzymuje uwodniony skóry i stymuluje produkcję kolagenu


Magnez pomaga w syntezie kolagenu i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni, zmniejszenie epizodów kurcze.


Witamina C działa w syntezie kolagenu, zwiększając nowego kolagenu w ścięgien, więzadeł, chrząstki i skórę. Witaminy B1, B2 i B6: które działają jako koenzymy w syntezie białek.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie tenisowy. Kupuj Epaplus Drinkable Collagen Pack 25 Days Gift Magnesium / Hyaluronic 28 Tablets z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane tenisowy produkty z kategorii Odżywianie , które dopełnią twoje zamówienie. smashinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności