Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Epaplus

Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days

Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days

  • Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days
  • Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days

Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days

$ 11.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Opis produktu Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days

Epaplus Collagen + Kwas hialuronowy w płynie 14 Pojedyncza dawka Saszetki Raspberry Smak


Epaplus Kolagen + hialuronowy Ciecz utrzymuje właściwą elastyczność i smarowanie stawów i pomaga zachowanie chrząstek.


Zawiera hydrolizowany Biossimilable Kolagen. Kolagen jest głównym białkiem (chrząstek stawów, ścięgien i więzadeł), kości i skóry. Jej spadek produkcji wraz z wiekiem i stawy zużywają się, utraty elastyczności i mobilności. Praktyka Sport i intensywne ćwiczenia fizyczne mogą przyspieszyć ten proces.


Kwas hialuronowy jest podstawowym składnikiem fizjologicznej stawów oraz poprawia elastyczność i ruchomość stawów. Działa jak smar do stawów i więzadeł, chrząstki i utrzymuje uwodniony skóry i stymuluje produkcję kolagenu.


Witamina C działa w syntezie kolagenu, zwiększając produkcję kolagenu w nowej ścięgna, więzadła, chrząstki i skórę. Witamina B Complex (B2 i B6), przyczyni się do zmniejszenia zmęczenia i zmęczenie.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Odżywianie marki Epaplus, znalazłeś najlepsze miejsce w smashinn. W smashinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Epaplus, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze produkty, jak Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Epaplus Drinkable Collagen Envelopes Monodosis 14 Days tak szybko, jak to możliwe.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności