Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Enforma

Enforma Arm Sleeve Skin Protector

  • Enforma Arm Sleeve Skin Protector
  • Enforma Arm Sleeve Skin Protector
  • Enforma Arm Sleeve Skin Protector

Enforma Arm Sleeve Skin Protector

Opis produktu Enforma Arm Sleeve Skin Protector

Progressive compression / Seamles tkaniny / oszacować krążenie krwi / poprawia sportowe osiągi / zbrojenie elbow.

MERYL SKINLIFE: Jest to zabieg antybakteryjny i przeciw zapachowi, który sprawił, że materiał zawierający jony srebra. Te jony srebra działają przeciw bakteriom powodującym zły zapach. Nylcare to bakteria statyczna, która utrzymuje równowagę skóry. Ze względu na swoją obecność wewnątrz polimeru, cząstki srebra nie migrują z tkanki do skóry i nie powodują alergii. MERYL HYALURONAN: Jest to produkt szeroko stosowany w kosmetykach, który odgrywa decydującą rolę w młodości i zdrowiu naszej skóry, pomagając zachować naszą naturalną wilgotność i rozwój kolagenu.

MATERIAŁ:

97% poliamid 3% lycra


Enforma Arm Sleeve Skin Protector dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Enforma Arm Sleeve Skin Protector posiada oficjalną gwarancję marki Enforma. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Odzież męska i kategorii Ocieplacze na nogi i ręce.

Cechy Enforma Arm Sleeve Skin Protector

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności