Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Rage Match Set

  • Dunlop Rage Match Set
  • Dunlop Rage Match Set
  • Dunlop Rage Match Set

Dunlop Rage Match Set

Opis produktu Dunlop Rage Match Set

Ustaw się i grać w dowolnym miejscu z Dunlop Rage mini tenis stołowy Set dzięki postów przyssawek do łatwego montażu i dwóch małych nietoperzy i piłki, wraz z 63cm netto i Dunlop marki pozwalający odtwarzać na większości powierzchni.

Cechy:

Tenis stołowy Ustaw

2 nietoperze

63cm netto

1 piłka

Tablet set top tenisowy


W smashinn, pokazujemy całą charakterystykę Dunlop Rage Match Set. W tenisowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Dunlop Rage Match Set. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Dunlop Rage Match Set i korzystaj z naszych ofert tenisowy sprzętu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Naprawdę świetna jakość

-

Mój syn to lubi, jest dobry i silny, codziennie zabiera się do szkoły, aby bawić się z przyjaciółmi.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności