Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Revolution Nt Grip

Dunlop Revolution Nt Grip

  • Dunlop Revolution Nt Grip
  • Dunlop Revolution Nt Grip

Dunlop Revolution Nt Grip

Opis produktu Dunlop Revolution Nt Grip

Koncepcja krawędź tnąca inspirowany klockami o tematyce Geckoâ € ™ s pieszo. Ten â € ~tackyâ € ™ Technologia powierzchnia zapewnia do 50% większą przyczepność i kleistość niż poprzednie uchwytami Dunlop, co daje lepszą kontrolę, styl i precyzja. Perforacje na powierzchni pomagają odprowadzanie wilgoci dodatkowo zwiększając komfort i kontrolę.

Dunlop Revolution Nt Grip dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Dunlop Revolution Nt Grip posiada oficjalną gwarancję marki Dunlop. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Gripy i kategorii Tenis.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Uchwyty

-

Mam wiele uchwytów sądzony w sektorze tenisowym, to myślę, że jest najlepszy ze wszystkich. Nie będę używać innych chwyt więcej na moim rakieta tenisowa.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności