Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Protector 7 Units

  • Dunlop Protector 7 Units
  • Dunlop Protector 7 Units
  • Dunlop Protector 7 Units

Dunlop Protector 7 Units

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dunlop Protector 7 Units

Chroń swoją głowę rakietę przed zadrapaniami i blizn, aby zapewnić żywotność ramy rakiety. Ten pakiet zapewnia wystarczająco dużo taśmy do zrobienia do 5 rakiet, przejrzystej konstrukcji dla subtelny wygląd, wykończone Dunlop marki dla wielkiej rozpoznawalny wygląd. Łatwe zastosowanie w minutach i zapisać rakietę do wielu innych gier.Cechy:


Taśma rakieta

5 rolek taśmy

Przezroczysty

Dunlop marki

Łatwe do użycia

Silny


Dunlop Protector 7 Units dostępny w różnych typach. Kup go w smashinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Dunlop Protector 7 Units posiada oficjalną gwarancję marki Dunlop. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Rakiety padel i kategorii Ochraniacze .

Cechy Dunlop Protector 7 Units

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Nienaganny

-

bardzo dobre rzeczy

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności