Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Protector 5 Units

  • Dunlop Protector 5 Units
  • Dunlop Protector 5 Units

Dunlop Protector 5 Units

Opis produktu Dunlop Protector 5 Units

Cechy:


Przejrzyste, aby umożliwić oryginalny comsétic lśni ostrze.

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich szerokości ostrza.

Oferuje on doskonałą ochronę dla profilu ostrza w jego

Nieustannie ocierają ścianach.

Blister z 5 jednostek, 1 blistrze i pudełku 40 jednostek.


Zamawiaj Dunlop Protector 5 Units, korzystając z naszej oferty Rakiety padel i kolekcji Ochraniacze . Zapoznaj się z produktami tenisowy na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie tenisowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Ochraniacze w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Cechy Dunlop Protector 5 Units

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Biorąc pod uwagę jego cenę

-

Są dobrze, to tak proste, że istnieje poziom ochrony, ale spełnia swoje zadanie. Brak zmarszczki i jest przezroczysta, więc idealne.

Dobry produkt

-

Dobrze, że nie jest to wyszukane rzeczy, ale jeśli umieścisz dwóch strażników z 5 nadchodzi, więc znacznie grubsza korzyści dla ochrony ostrza. Dobra długość i szerokość, bardzo łatwe do zakładania, nie ma zmarszczek, być przezroczysty (z logo Dunlop) jest całkiem dobra i chroni ostrze. Zalecane, a cena też.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij