Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Pro 12 Ball

Dunlop Pro 12 Ball

  • Dunlop Pro 12 Ball
  • Dunlop Pro 12 Ball

Dunlop Pro 12 Ball

Opis produktu Dunlop Pro 12 Ball

Oficjalna piłka WSF, PSA i WISPA i jedynym piłki używane w profesjonalnym konkursie międzynarodowym. Ostateczna wydajność squash piłka do profesjonalnych, turniejowych i klubowych graczy.

Jeśli szukasz dobrej jakości Piłki squasha artykułów, to nasza oferta Piłki squasha z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Dunlop Pro 12 Ball, w cenie 24.45 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Dunlop Pro 12 Ball, dopasujemy cenę!

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Piłki do squasha

-

Produkt przybył w idealnym stanie, jedynym problemem było to opóźnienie, ale myślę, że to z powodu brazylijskiego urzędu pocztowego.

Bardzo rozsądne!

-

17 dni, aby uzyskać nowe piłki, ale bardzo rozsądna. Więc mam zamiar kupić kulki tutaj.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności