Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Mini Racket Force 98

  • Dunlop Mini Racket Force 98
  • Dunlop Mini Racket Force 98
  • Dunlop Mini Racket Force 98

Dunlop Mini Racket Force 98

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dunlop Mini Racket Force 98

Nowa seria Dunlop Siła 98 jest unikalny. Tradycyjnie 98sq klatek calowe mają tendencję do bardziej płaski szerokości wiązek i więcej pola jak profile belki przeznaczonych do kontroli. Co nowego FORCE 98 kształtu ramki zapewnia to niezwykle aerodynamiczny profil i grubsze wiązki stożkowe, które znacznie zwiększają moc przy jednoczesnym podając wszystkie kontroli, czego można oczekiwać od cal 98sq. Jak nic innego na rynku, to jest coś special.The FORCE 98 zapewnia dużą moc z dodatkową kontrolę i jest idealny dla zaawansowanych graczy. Niezwykle wszechstronna rakieta, która daje użytkownikowi łatwy dostęp do wirowania, siłą i precyzją.Cechy:


Rakieta tenisowa

Konstrukcja: Premium Grafit

Rozmiar głowy: 98sq cala

Długość: 27 cali

Un nawleczone waga: 300g

Un nawleczone balans: 325mm

Szerokość belki: 22 24 22mm

Sztywność / RA: 67

Wzór naciągu: 16 x 19

Napięcie String: 52 62lbs


Dunlop Mini Racket Force 98 jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie tenisowy znajdziesz Dunlop Mini Racket Force 98 i powiązane produkty. Nasza gama produktów Upominki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Dunlop Mini Racket Force 98

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności