Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

  • Dunlop Mini Racket Force 100 Tour
  • Dunlop Mini Racket Force 100 Tour
  • Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Opis produktu Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Moc 100 Seria jest skalowany wersja serii FORCE 98. Skalowane oznacza większy headsize, grubsze wiązki stożkowy, większe sweetspot i co najważniejsze - więcej mocy! Rama jest oparty na tej samej konstrukcji, jak DNA serii FORCE 98 z ultra aerodynamicznym profilu ramy do krojenia w powietrze przy minimalnym effort.The ŻYCIE 100 Tour to 10g cięższy niż ŻYCIE 100 i jest idealnym rakieta dla zaawansowanych graczy z pełnym szybka huśtawka przyspiesza patrząc niesamowitą moc z dodatkiem SPIN.Cechy:


Rakieta tenisowa

Konstrukcja: Premium Grafit

Rozmiar głowy: 100sq cala

Długość: 27 cali

Un nawleczone waga: 305g

Un nawleczone balans: 320mm

Szerokość belki: 23 26 24 mm

Sztywność / RA: 69

Wzór naciągu: 16 x 19

Napięcie String: 52 62lbs


Witaj w naszej Dunlop Mini Racket Force 100 Tour specjalnej promocji. W smashinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu tenisowy, ale również informacje na temat produktów tenisowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Upominki .

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności