Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

  • Dunlop Mini Racket Force 100 Tour
  • Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Opis produktu Dunlop Mini Racket Force 100 Tour

Moc 100 Seria jest skalowany wersja serii FORCE 98. Skalowane oznacza większy headsize, grubsze wiązki stożkowy, większe sweetspot i co najważniejsze - więcej mocy! Rama jest oparty na tej samej konstrukcji, jak DNA serii FORCE 98 z ultra aerodynamicznym profilu ramy do krojenia w powietrze przy minimalnym effort.The ŻYCIE 100 Tour to 10g cięższy niż ŻYCIE 100 i jest idealnym rakieta dla zaawansowanych graczy z pełnym szybka huśtawka przyspiesza patrząc niesamowitą moc z dodatkiem SPIN.Cechy:


Rakieta tenisowa

Konstrukcja: Premium Grafit

Rozmiar głowy: 100sq cala

Długość: 27 cali

Un nawleczone waga: 305g

Un nawleczone balans: 320mm

Szerokość belki: 23 26 24 mm

Sztywność / RA: 69

Wzór naciągu: 16 x 19

Napięcie String: 52 62lbs


Wszystkie produkty z kategorii Upominki mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Akcesoria produktów od Dunlop. Dunlop Mini Racket Force 100 Tour w cenie 24.95 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności