Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Force 100

  • Dunlop Force 100
  • Dunlop Force 100
  • Dunlop Force 100

Dunlop Force 100

Opis produktu Dunlop Force 100

Siła 100 jest odpowiednia dla wagi 295g, powierzchnia klubu wynosi 100 stóp kwadratowych, a otwarty ciąg znaków (16 x 19) jest idealny dla graczy turniejowych i klubowych, którzy chcą osiągnąć zwiększone przyspieszenie piłki i klubu.

Nowy uchwyt Dunlop SR X przeznaczony jest do odfiltrowania ujemnych drgań i drgań, a także do kierowania sprężyny powrotnej bezpośrednio do ręki. W połączeniu z ergonomicznym rozprowadzaniem końcówki (HYPERFLARE) poprawia się kontrolę nietoperzy i stabilność nietoperzy w ręku odtwarzacza. Dzięki profilowi ​​AEROPROFILE, eliptycznym profilom ramki, konstrukcji pięciokątnej GEOMETRII LOTU i strukturalnej technologii powierzchni AEROSKIN rama może być przyspieszona szybciej, co zwiększa moc. Rewolucyjny układ oczkowy AERO BOOST łączy w sobie moc aerodynamiki z dużą prędkością. W ciosu dłuższy czas kontaktu piłki jest generowany przez sprężynujący most, który się sprężynie, generując więcej uczucia, siły i wirowania. Technologia GLIDEPOLYMER w okucie poprawia szybkość ślizgania się ciągów, co zwiększa trwałość ciągi, a wraz z konstrukcją PARALLEL STRUNG zwiększa wytrzymałość nietoperzy. W rezultacie gracz korzysta z jeszcze dokładniejszej informacji zwrotnej i bardziej wyrozumiałego uczucia.

Okular:

Struny: 100 stóp kwadratowych

Długość: 27 cali (68,6 cm)

Profil: 23 26 24 mm

Ciężar rakiety: 295 g

Waga: 325 mm

Wartość RA: 70

Wzorzec szablonu: 16 x 19

Grupa docelowa: zawodnicy klubowi i turnieju


Dunlop Force 100 posiada oficjalną gwarancję Dunlop. Jako oficjalny detalista Dunlop, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Rakiety tenisowe , które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kluby dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Dunlop Force 100

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij