Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Explosive 1.30

Dunlop Explosive 1.30

Dunlop Explosive 1.30

  • Dunlop Explosive 1.30
  • Dunlop Explosive 1.30
  • Dunlop Explosive 1.30
  • Dunlop Explosive 1.30

Dunlop Explosive 1.30

Opis produktu Dunlop Explosive 1.30

Oryginalny ciąg poliester Dunlop. Wybuchowa moc wytwarzana jest z najwyższej jakości poliestru o wysokiej wytrzymałości do cios przeciwnika z dala.


Trwały charakter ciąg oznacza przeciwnik da się długo, zanim łańcuch robi.


Odkryj wszystkie produkty Rakiety tenisowe , które znajdziesz w smashinn, jak Dunlop Explosive 1.30. Kup teraz Dunlop Explosive 1.30 i oszczędzaj na produktach Siatka. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Dunlop, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Dunlop Explosive 1.30 i inne w naszym sklepie tenisowy? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Rakiety tenisowe pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Dunlop Explosive 1.30

Użycie
Rodzaj siatki
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij