Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Evolution 3000

  • Dunlop Evolution 3000
  • Dunlop Evolution 3000
  • Dunlop Evolution 3000

Dunlop Evolution 3000

Opis produktu Dunlop Evolution 3000

Dunlop Evolution 3000 Tenis stołowy Bat jest idealny dla średnio zaawansowanych graczy szczebla chce się ich gry dzięki 5 warstwowej A +++ ostrze z wysokiej jakości 1,5 mm D20 gąbki i Dunlop Evolution Max ITTF zatwierdzony gumy.Cechy:


Bat Tenis stołowy

Guma: Evolution Max 1.7 mm

Blade: 5 Ply A ++

Gąbka: 1,5 mm D20

Hadle: wklęsłe z wygody chwytu


Dunlop Evolution 3000 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z tenisowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Rakietki tenisa stołowego i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Rakietki tenisa stołowego znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie smashinn! Oferujemy szeroki wybór Dunlop, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij