Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Dunlop

Dunlop Dp 320

Dunlop Dp 320

Dunlop Dp 320

  • Dunlop Dp 320
  • Dunlop Dp 320
  • Dunlop Dp 320
  • Dunlop Dp 320
  • Dunlop Dp 320

Dunlop Dp 320

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Dunlop Dp 320

Cechy:

Dla intensywnych / regularnych graczy.

Super lekki bat za dodatkową zwrotność.

Oferuje wielką moc z kontroli i komfortu.

Dane techniczne:

Oversize nietoperz o profilu 38mm i Mega Flex rdzenia.

Waga 310 330gr

technologie:

XL GRIP

ANATOMIC BUDOWA

System ochrony Dunlop


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Dunlop Dp 320 jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Dunlop Dp 320, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym smashinn. Nasza szeroka kolekcja Profesjonalne zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z tenisowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w smashinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Dunlop Dp 320

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Najlżejszy łopatka kiedykolwiek

-

To był mój drugi myśli bym złamać mój pierwszy .... 7 mo. teraz i moja pierwsza hasn't popękane jeszcze .... bardzo lekki i niesamowite, jedno zauważyłem po miesiącach grania jest to, że moc pochodzi tylko w środku łopatki .... od its więc światło, które sprawia, poczucie .... ale trwałość jest zaskakująco powyżej średniej. To może być zbyt jasny dla niektórych, ale znowu nie jest łatwo na przedramionach i doskonale nadaje się do kontrolowania sieci, gdy strzały odejdzie od ciebie ...

Wow, najlepszy w historii

-

Cena 10, grafika 10, ale lekka wag jest ponad i poza .... Gram jak 16-20 godzin w tygodniu w / artystce i padla. Używam tego do padla, oświetlenie szybka przy siatce i tak flickable ponieważ jej tak lekki .... więc ofiara jest mniejsza konstrukcja i jestem zaniepokojony łamiąc go po miesiącu, ma pajęczyn wokół otworów środkowych dwa odpryski farby na jednej stronie, więc trwałość jest zdecydowanie w?. Leżałem napowietrznych slams bc jestem zainteresowanych, ale to pomaga mi wiosło niszczą ludzi w sieci ... również kiedy mój przedramienia jest ból Doceniam lekkość tego wiosła, moc i dotknąć oba mogą być wykorzystywane również w razie potrzeby. Życzę zrobili więcej wiosła wzdłuż tych specyfikacji.

** super zdziwiona **

-

Wow, ten podniósł, aby uzyskać jaśniejszą wiosła, pracować na moją grę kontrolną. Ive grać dwa dni w / około 12 gier. Jestem graczem poziomu A + w Venice Beach CA. Ta łopatka była bardzo wyrównana, a technologia w twarz jest poza ... włókno węglowe nie ściska w środku, podobnie jak inne 38mm łopatki. Krawędzie są formowane w tad więc wygląda na elegancki wygląd wo na wafel tłuszczu lub czuć. Moc jest wielka, wziął jakieś 70% kosztów ogólnych w myśleniu mogłem przełamać ten "tani" wiosło ale człowiek po 3 gry I atomowym, równowaga sił i kontroli są tuż, podobnie jak Zjednoczone Opis. To był impuls Kup bc kilka powtórzeń tu przeładowywać dla Wilson / Dropshots ... Uwielbiam niebieski biały kombi, jak również i nikt nie ma tej wiosła. Nazwy Będąc po mistrz 5x Venice Beach, cieszę się kontynuować moją własną spuściznę jako "asian bad ass", a spuścizna nadal daje lekcje i zrobić swój własny wiersz podpisu łopatek na niesławnych sądów Venice Beach. I poszedł do przodu i kupił jeszcze 4 w / jakiejś odzieży i akcesoriów; pewnie w opisach narzędzi sprzedawanych na tej stronie ... Smashinn do życia, dzięki wspaniałym miejscu w / cenach.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty