Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Drop shot

Drop shot Typhon 1.0

Drop shot Typhon 1.0

  • Drop shot Typhon 1.0
  • Drop shot Typhon 1.0
  • Drop shot Typhon 1.0

Drop shot Typhon 1.0

Opis produktu Drop shot Typhon 1.0

WŁAŚCIWOŚCI FUNKCJONALNE: MATERIAŁ MATERIAŁU WĘGLOWEGO: WĘGLAN + MATERIAŁ KORGOWY: WYSOKA Gęstość EVA Waga ELASTUM 360 380grs GRUBOŚĆ: 38mm GRATIS GRATIS: PRO LINE ZALECENIE: WYSOKI POZIOM KONKURENCYJNY ZABEZPIECZENIE: 60% KONTROLA: 40%

Czy znasz wszystkie funkcje Drop shot Typhon 1.0? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Rakiety padel, naszą kompletną kolekcję Profesjonalne . Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Drop shot, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Drop shot Typhon 1.0

Skład Ramy
Balance

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty