Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Drop shot

Drop shot Topic White

Drop shot Topic White

Drop shot Topic White

  • Drop shot Topic White
  • Drop shot Topic White
  • Drop shot Topic White
  • Drop shot Topic White

Drop shot Topic White

Opis produktu Drop shot Topic White

Features: - Format:Round - Frame Material: Carbon - Face Material: Carbon 3K - Core Material: Eva 30 - Technology: Hot Melt - Twin Process - Thickness: 38mm Flat - Range Game: Expert Line - Recommendation: Expert Player - Power: 60% Control: 40%


Nie czekaj dłużej i kupuj Drop shot Topic White - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Średnio-zaawansowany w kategorii Rakiety padel, co dopełni twój zakup. Kupuj Drop shot Topic White i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Średnio-zaawansowany i wybrać coś dla siebie.

Cechy Drop shot Topic White

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty