Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo West Loop 470ml

  • Contigo West Loop 470ml
  • Contigo West Loop 470ml
  • Contigo West Loop 470ml

Contigo West Loop 470ml

Opis produktu Contigo West Loop 470ml

Technologia Contigo Autoseal gwarantuje 100% rozlanie i wyciek poof doświadczenie pitnej przez uszczelnienie automatycznie pomiędzy łykami: naciśnij delikatnie, aby pić i zwolnij, aby szczelnie zamknąć. Kubki do picia w West Loop izolacji próżniowej technologii korzystać, trzymając kawę lub gorącą herbatę dla maksymalnie 4 godziny i więcej i zimne napoje wystygnie do 12 godzin. Pokrywa została odnowiona w celu umożliwienia łatwiejszego czyszczenia wewnątrz - nowy mechanizm wygina łatwo i nie ma luźnych części i tam również specjalny mechanizm blokujący.Cechy:


100% szczelności i zalanie

Unikalny system zamek zintegrowany z systemem Autoseal. Przesuń przycisk, aby zablokować lub do odblokowania.

Próżniowo izolowany technologii utrzymuje temperaturę płynu w ciągu 4 godzin, a na zimno przez 12 godziny.

AUTOSEAL Automatycznie zamyka między łykami, aby zapewnić żadnych wycieków. Naciśnij, aby wypić. Zwolnij, aby uszczelnić.

Jedną ręką

Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej

Top rack myć w zmywarce

Pokrywka obraca otwarta dla łatwego czyszczenia


Co sądzisz o Contigo West Loop 470ml w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie tenisowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Contigo. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Akcesoria.

Opinie klientów i pytania (7)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Piękny kubek, trzymaj się dobrze, dziecko szczęśliwy

Doskonały

-

wszystko jest w porządku

Doskonały

-

górny termos kawy!

Termos

-

doskonały

Dobry produkt - kolor nie pasuje do obrazu

-

Rozczarowanie koloru produktu, który nie odpowiada w ogóle do zdjęcia. Rzeczywiście, niebieski jest prawie czarny szary niebieski jak w obraz jest znacznie jaśniejsze! Wiem, że produkt już od mam już czerwone i jestem bardzo zadowolony.

Wielki produkt

-

Bardzo dobry produkt, kolor niebieski jest górna i zastosowanie jest proste i skuteczne. Polecam!

Doskonały

-

Jestem bardzo zadowolony z tego kubka, odpowiedni rozmiar trzeba, wysokiej jakości i piękniej jest .A Szybka dostawa, bo trzeba to zgłosić.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności