Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Tranquil 590ml

  • Contigo Tranquil 590ml
  • Contigo Tranquil 590ml
  • Contigo Tranquil 590ml

Contigo Tranquil 590ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Contigo Tranquil 590ml

Jej świeże i modne kolory sprawiają Spokojny wielką jogi butelkę do nawilżania zen chwile. Dzięki prostej obsłudze oferuje dodatkową korzyść: zarówno małych i szerokiej ustach, dodając kostki lodu jest tak łatwe, jak picie. Wygodne prowadzenie pętli i nie ergonomiczny uchwyt zakończyć komfort. Ponadto, ponieważ butelka jest szczelna, nie ma wycieków i nic nie idzie na marne.Cechy:


Otwiera się na dwa sposoby

Szczelne

Tuleja gumowa dla komfortu

Wygodna pętla niosąc

Wykonane z materiału wolnego od BPA

Nie plami lub utrzymać zapachy.

Top rack myć w zmywarce

Trwałe o wysokiej odporności na uderzenia


Z Contigo Tranquil 590ml można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Contigo i ich produkty do tenisowy, odwiedź naszą kategorię Akcesoria, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Contigo Tranquil 590ml

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności