Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Tranquil

Contigo Tranquil

  • Contigo Tranquil
  • Contigo Tranquil
  • Contigo Tranquil

Contigo Tranquil

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Contigo Tranquil

Jej świeże i modne kolory sprawiają Spokojny wielką jogi butelkę do nawilżania zen chwile. Dzięki prostej obsłudze oferuje dodatkową korzyść: zarówno małych i szerokiej ustach, dodając kostki lodu jest tak łatwe, jak picie. Wygodne prowadzenie pętli i nie ergonomiczny uchwyt zakończyć komfort. Ponadto, ponieważ butelka jest szczelna, nie ma wycieków i nic nie idzie na marne.Cechy:


Otwiera się na dwa sposoby

Szczelne

Tuleja gumowa dla komfortu

Wygodna pętla niosąc

Wykonane z materiału wolnego od BPA

Nie plami lub utrzymać zapachy.

Top rack myć w zmywarce

Trwałe o wysokiej odporności na uderzenia


Jesteś zainteresowany Contigo Tranquil, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Contigo w kategorii Akcesoria i katalogu Butle. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Contigo Tranquil

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności