Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Swish 500ml

Contigo Swish 500ml

  • Contigo Swish 500ml
  • Contigo Swish 500ml
  • Contigo Swish 500ml

Contigo Swish 500ml

Opis produktu Contigo Swish 500ml

Trinken leicht gemacht! Zum Trinken drücken. Zum Verschließen loslassen. AUTOSEAL verschließt sich zwischen dem Trinken automatisch, damit nichts heraustropft. Die AUTOSEAL Wasserflasche besteht aus Tritan, das eine hohe Stoßfestigkeit aufweist und sich nicht verfärbt oder Gerüche freisetzt.

Markmale:

100% auslaufsicher und tropffrei

AUTOSEAL schließt automatisch zwischen jedem Schluck, damit nichts heraustropft. Zum Trinken drücken, zum Schließen loslassen.

Mit einer Hand bedienbar

BPA frei

Verfärbt sich nicht und nimmt keine Gerüche auf.

Spülmaschinenfest


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie tenisowy. Kupuj Contigo Swish 500ml z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane tenisowy produkty z kategorii Akcesoria, które dopełnią twoje zamówienie. smashinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności