Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Shake & Go Fit 820ml

  • Contigo Shake & Go Fit 820ml
  • Contigo Shake & Go Fit 820ml

Contigo Shake & Go Fit 820ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Contigo Shake & Go Fit 820ml

Contigos pierwszy shaker białka

Contigo rozpoczyna Shake & Go FIT, z wyjątkowym okrągłym dnem projektu. Dzięki czemu można łatwo mieszać napoje białkowe i trzęsie. Super wygląd, wygodne funkcje. Shake & Go FIT ma zaokrąglone dno i ważonej piłkę shaker, które są sprytnie zaprojektowaną do współpracy w celu zmniejszenia kępy i budować, które są powszechne w innych butelek. Butelki i pokrywy można myć w zmywarce (górna stojaka). Te shakery w 100% szczelne, a także wyposażone w wygodną pętlę bilansowej.Cechy:


Szczelna pokrywa do mieszania i nie bałagan prowadzenia

BPA darmo

Pasuje do większości uchwytów na kubki

Można myć w zmywarce


Dodatkowo, Contigo Shake & Go Fit 820ml w kategorii Trening z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Butle. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Contigo, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Contigo koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Contigo Shake & Go Fit 820ml

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij