Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Devon 720ml

  • Contigo Devon 720ml
  • Contigo Devon 720ml

Contigo Devon 720ml

Opis produktu Contigo Devon 720ml

Butelki Contigo AUTOSPOUT wyposażone są w przycisku, który funkcjonuje klapki górę napój wylewki za pomocą jednego przycisku. Nie jest wymagane gryzienie na dziobek. To sprawia, że ​​nie tylko bardziej wygodne w użyciu butelki jej również bardziej higieniczne. Pokrywa może być łatwo czyszczone w każdej zmywarce (górna stojaka)Cechy:


Tarcza wylewka obejmuje dziobek utrzymanie go w czystości i chronić

Pokrywa zawiera wyciek i szczelne po zamknięciu zaworu

Przycisk AUTOSPOUT działa drink dziobek odwrócić się jednym dotknięciem

Jedną ręką

BPA darmo

Top rack myć w zmywarce


Z Contigo Devon 720ml można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Contigo i ich produkty do tenisowy, odwiedź naszą kategorię Trening, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na smashinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij