Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Byron 590ml

  • Contigo Byron 590ml
  • Contigo Byron 590ml
  • Contigo Byron 590ml

Contigo Byron 590ml

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Contigo Byron 590ml

Próżniowe podwójne ścianki z izolacją ze stali nierdzewnej Kubek


Byron jest wytrzymały, podwójne ścianki izolowane próżniowo kubek do picia na gorące napoje (do 7 godzin) i zimnych napojów (do 18 godzin). Kubek ze stali nierdzewnej Byron jest szczelnych dzięki opatentowanej technologii SNAPSEALTM i pochodzi ze specjalnym zbiorniku, dzięki czemu można wypić gorący napój. Również picie jest wygodnie jedną ręką dzięki łatwej dźwigni (Przesuń w górę lub w dół, aby otworzyć zamknięcie).Cechy:


SNAPSEAL Picie jest proste! Push up dźwignię do picia, dociśnij do zamknięcia

Jedną ręką

Podwójne ścianki ze stali nierdzewnej

Można myć w zmywarce


Kupuj swoje ulubione Akcesoria modele i ciesz się tenisowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Contigo Byron 590ml. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Contigo Byron 590ml, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w tenisowy telefonicznie lub email.

Cechy Contigo Byron 590ml

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij