Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Contigo

Contigo Ashland

Contigo Ashland

  • Contigo Ashland
  • Contigo Ashland

Contigo Ashland

Opis produktu Contigo Ashland

Konstrukcja jest wyposażona w opatentowaną technologię AUTOSPOUT® Contigo, która pozwala na wygodne jedną ręką picia. Naciśnij przycisk AUTOSPOUT® i dziobek odwraca otwarte. Nie jest wymagane gryzienie na wylewki. Jest to specjalny mechanizm blokujący, aby utrzymać użytkowników przed przypadkowym naciśnięciem przycisku AUTOSPOUT®. Klip karabinek ułatwia clip butelkę do torby lub paska. Ta butelka wody jest wykonany z wytrzymałego i innowacyjnego plastiku, TritanTM. Bezwonny, stal i 100% BPA darmo. Do tego wszystkiego, ta butelka wody można myć w zmywarce.

Cechy:

Przycisk AUTOSPOUT® działa przerzucić się pić dziobek jednym dotknięciem

Szczelność w pozycji zamkniętej

Tarcza wylewka obejmuje dziobek utrzymanie go w czystości i chronione

Jedną ręką

Nie plami lub utrzymać zapachów. Trwałe o wysokiej odporności na uderzenia

Można myć w zmywarce


Myślisz o zakupie Contigo Ashland? Jest to jeden z top produktów smashinn, sklepu online tenisowy. Cena 18.95 $, jest limitowana! W smashinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Contigo w super cenie. Wszystkie nasze produkty tenisowy posiadają gwarancję producenta.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty