Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport racket

Compressport racket Under Wear Short Racket

  • Compressport racket Under Wear Short Racket
  • Compressport racket Under Wear Short Racket

Compressport Racket Under Wear Short Racket

Opis produktu Compressport racket Under Wear Short Racket

Zapobieganie urazomZazwyczaj używanyzwiększyć wydajność,krótki UnderWearjest również szeroko stosowanywspierać nogęosłabiony przez obrażenia.

Płaskie owerlok"CHCĘ WSPARCIE ALEZERONACISK NAMÓJ BRZUCH""TO JESTGDZIE CHCĘ100%KOMFORT"To wyjątkowe i ekskluzywnegwarantuje maksimumkomfort i solidność wszwy z krótkim. To będziezapobiegają nawet odparzeniompodczas długich gier.

KompresjaWłókno COMPRESSPORT® jestwyłącznie tkane na medycyniemaszyny kompresującepozwalając na milimetrową precyzjęstopniowanie kompresjiw docelowych obszarach mięśniowych.Umożliwia aktywacjęprzepływ krwi, eliminacjatoksyny, dobre wyrównanie kolan,amortyzacja i zmniejsza sięwibracje mięśni.


Compressport racket Under Wear Short Racket jest protuktem związanym z kategori? Spodnie oraz należy do kategorii Odzież męska wyselekcjonowanej dla tenisowy, smashinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności smashinn. Jakie są korzyści Compressport racket Under Wear Short Racket? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest tenisowy.

Cechy Compressport racket Under Wear Short Racket

Długość
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij