Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport racket

Compressport racket Full Socks Recovery

  • Compressport racket Full Socks Recovery
  • Compressport racket Full Socks Recovery

Compressport Racket Full Socks Recovery

Opis produktu Compressport racket Full Socks Recovery

Stopniowa kompresjaZWIĘKSZNA POPRAWA ZWROTU: +20%Obowiązuje stopniowana kompresja FULL SOCKSnacisk na żyły i aktywuje żylnepowrót podczas odzyskiwania biernegoULEPSZONA TLENKA MIĘŚNI: + 15%Aktywacja powrotu krwi, Play & Detox FULLSKARPY poprawiają ogólny przepływ krwi izwiększa natlenienie mięśni. Potrzebne mięśnietlen dla lepszego wyzdrowienia!ANTI TOXIN: 13%Poprawa powrotu żylnego wynikająca z użyciaw trakcie rekonwalescencji znajduje się również pełna skarpetka Play & Detoxodpowiedzialne za eliminowanie szybszych toksyn, takich jakmleczanów krwi. W związku z tym proces odzyskiwaniajest przyspieszony i zmniejsza się ból.

Siatka wentylacyjnaDodano nowe obszary siatki wokółkostki, górnej części stopy i palucha u nogijeszcze większe poczucie lekkości i komfortu. Testrefy wentylacji sprawiają, że skarpetki są bardziej oddychające,dzięki szybszemu usuwaniu wilgoci i wilgoci.Stopa nie przegrzewa się, co zapobiega powstawaniu pęcherzy.Te strefy wentylacji zostały zmodyfikowane w celu dodaniaergonomia i wytrzymałość.


Wszystkie produkty tenisowy z kategorii Skarpety mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W smashinn znajdziesz szeroki wybór Odzież męska produktów od Compressport racket. Compressport racket Full Socks Recovery w cenie 32.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Compressport racket Full Socks Recovery

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij