Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport racket

Compressport racket Elbow Silicon Armforce

  • Compressport racket Elbow Silicon Armforce
  • Compressport racket Elbow Silicon Armforce

Compressport Racket Elbow Silicon Armforce

Opis produktu Compressport racket Elbow Silicon Armforce

"Wszystkie nasze rękawy kompresyjnewiem, jak wstrzyknięto 2 skutecznerękawy kompresyjne "

SILICON PROTECTŁOKIEĆ TENISISTYSilicon Protect na łokciuoferuje lepsze wsparcie (mniej muskularnei wibracje kości) i pomagazapobiegać bólom i urazom takim jakjako "Łokieć tenisowy".ULTRA LIGHTPrawdopodobnie wilgotny lub suchy, COMPRESSPORT®pozostaje najbardziej lekki(nie zatrzymuje wody).3D. SWEAT DOTSJako prawdziwe absorbery wilgoci, pozwalająpot natychmiast wysychać i można machnąćpot z twojej twarzytył dłoni. Kropki nie zachowują sięwoda i powietrze, które przepływa pomiędzypozwalają na ultra szybkie schnięcie!AMORTYZATORKompresja 360 ° tłumi "wstrząsy"fala "wpływa na mięśnie, żyły i stawy.ROZPORZĄDZENIE TERMOSpecjalny drut chroni Cię przed ...zimno i windchill jednocześnie zapewniającmaksymalna oddychalność dla Twojej skóry.Aktywacja mikrokrążenia pomagai wspiera termo regulację skórymechanizm, dzięki czemu możeszoszczędzać energię.ODPOWIEDZIALNE OPINIEAKTYWACJATwój ARMFORCE aktywuje twójproprioceptywne sprzężenie zwrotne (poprzez stymulacjęróżne skórki i mięśniereceptory). Twoje uczucia są lepsze,Twoje saldo ulegnie poprawie i Ty jesteśw stanie wykonać lepiej!ULTRA RESISTPrzy normalnym użytkowaniu COMPRESSPORT® jest odporny na rozdarcia.AKTYWACJA PRZEPŁYWU KRWIStopniowa kompresja ARMFORCEwywiera nacisk na żyły iaktywuje żylnego


Jeśli szukasz Compressport racket Elbow Silicon Armforce, masz szczęście. W sklepie tenisowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w smashinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Odzież męska. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Ocieplacze na nogi i ręce dla wielu aktywności. Ocieplacze na nogi i ręce zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Compressport racket Elbow Silicon Armforce

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij