Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport

Compressport R2 V2

  • Compressport R2 V2
  • Compressport R2 V2
  • Compressport R2 V2

Compressport R2 V2

Opis produktu Compressport R2 V2

Zmieniona wersja już rewolucyjnych rękawy kompresji łydki trafi na rynek! Innowacyjny szczegółowo zaznacza różnicę: kartę ochrony kolan, który strzeże dodatkowo przed drganiami mięśni i bólu kolana.

Lubisz Compressport R2 V2? Zapoznaj się z kolekcją tenisowy i odkryj duży wybór produktów do Odzież męska i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla tenisowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odzież męska jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Compressport R2 V2

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Sprężarki do biegania

-

wykorzystując efekt jest odczuwalny po uruchomieniu cielę trening nie skomleć; doskonale nadaje się do cross-country, jak również do treningu kolarskiego, materiał jest jasny, dobrze usunięte

Compreessport r2 v2

-

I looooove te rękawy kompresji łydki. Kocham ich tak bardzo. Kolory są jasne, a zdjęcie na stronie faktycznie doesnt zrobić im sprawiedliwość. Jestem sobie je teraz i one po tak wygodny i elegancki. Mam normalne Compressport R2 rękawy łydki i te z nich R2 V2 są o wiele lepsze.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij