Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compressport

Compressport Calf R2

  • Compressport Calf R2
  • Compressport Calf R2

Compressport Calf R2

Opis produktu Compressport Calf R2

Compressport R2 strażnik łydki zwiększa swój powrót żylny, ograniczenie gromadzenia się toksyn, jednocześnie zwiększając natlenienie do mięśni.

Zwiększona wydajność:

Ultra lekka Compressport tkanina jest przeznaczony dla bardziej skutecznego powrotu żylnego od stóp do serca, co znacznie zmniejsza odkładanie się toksyn w mięśniach, zwłaszcza podczas długotrwałego wysiłku.

Mięśnie korzystać z lepszego natlenienia, co pomaga zmniejszyć możliwość skurcze i urazów.

Pozwala to na dłuższe, wyższe sesji zderzenia z mniejszym zmęczeniem i szybszej regeneracji.

Tkanina Compressport optymalizuje również wymianę ciepła i odprowadza wilgoć, pomaga regulować temperaturę ciała.

Zapobieganie urazom:

Tkanina Compressport zapewnia sztywność i wsparcie dla mięśni i jest zaprojektowany w celu zmniejszenia fale uderzeniowe i wibracje.

Pomaga to zapobiec łzy mięśni, bóle stawów, przykurcze, mikro urazy i zmęczenie mięśni.

Zwiększony odzysk:

Po ćwiczeniu Compressport R2 nadal przyspieszenia powrotu żylnego, zaczerwienienie toksyn z oraz zwiększenie utlenowania się proces muscles.This zmniejsza możliwość Delayed Onset Muscle Soreness.Damaged mięśnie naprawy szybciej dzięki czemu można trenować i rywalizować na świeższe nogi.

Zapewnienie jakości:

Zawsze staramy się zaoferować Państwu najwyższej jakości wyroby uciskowe Compressport produkowane są wyłącznie w Europie, z wykorzystaniem przędzy Europejskiej w sprawie wyposażenia Europejskiej przez europejskich specjalistów kompresji medycznych.

COMPRESSPORT® jest dla każdego.

COMPRESSPORT® jest idealny dla wszystkich sportów (Triathlon, Szlak / Droga Bieg, Droga / kolarstwo górskie, piłka nożna, siłownia). COMPRESSPORT® będzie twoim partnerem z wyboru dla wszystkich potrzeb szkoleniowych, wyścigowych i odzysku.

Intensywny wysiłek z COMPRESSPORT®:

COMPRESSPORT® zwiększa efektywną żylnego zwrotne z nóg do serca, zmniejszenie akumulacji toksyn, jednocześnie zwiększając natlenienie do mięśni. USA również znacznie redukuje drgania i fale uderzeniowe wpływu mięśniową, która pomaga uniknąć obrażeń i zmniejsza zmęczenie mięśni. Compressport pozwala przesunąć swoje granice!

COMPRESSPORT® redukuje zmęczenie mięśni .:

COMPRESSPORT® po treningu nadal zwiększyć swój powrót żylny, poprawia czas regeneracji, dzięki czemu można trenować częściej. Nie ma potrzeby maszynie umyj Compressport po każdym użyciu. Pranie ręczne w prysznicu i umieścić je z powrotem na prostą.

Odzyskiwanie szybciej Compressport!


Co sądzisz o Compressport Calf R2 w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie tenisowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Compressport. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Odzież męska.

Cechy Compressport Calf R2

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Komentarz

-

Dziękuję bardzo

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij