Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compex

Compex Electrodos 5x10 Snap

Compex Electrodos 5x10 Snap

  • Compex Electrodos 5x10 Snap
  • Compex Electrodos 5x10 Snap
  • Compex Electrodos 5x10 Snap

Compex Electrodos 5x10 Snap

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Compex Electrodos 5x10 Snap

Elektrody Compex są używane podczas stymulacji mięśni z urządzeń firmy Compex. Elektrody odegrać dużą rolę w stymulacji mięśni Compexa sesji. Są to punkty, w których impulsy są przekazywane do Twoich nerwów ruchowych, a ostatecznie włókien mięśniowych. Jeżeli elektrody Compex ARENT przestrzeganie prawidłowo, impuls elektryczny nie mogę być dostarczone na intensywności niezbędnej do pracy mięśni w szczytowym swoją skuteczność.


Elektroda Compex pokryta jest mocnym klejem do zastosowań medycznych, opracowany trzymać się skóry. Wykorzystywane w normalnych warunkach, elektroda powinna trwać 5 Compex do 10sessions.


() Oni przyzwyczajenie przylegają do skóry.

(B) Gdy to samo ustawienie intensywności programu tworzy mniej intensywne i nieprzyjemne skurcze mięśni.

(C) gromadzenie się szarpie lub pył pokrywa powierzchnię.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Compex Electrodos 5x10 Snap jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Compex Electrodos 5x10 Snap, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym smashinn. Nasza szeroka kolekcja Akcesoria do elektrostymulatorów zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z tenisowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w smashinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Compex Electrodos 5x10 Snap

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności