Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compex

Compex Electrodos 5x10 Snap

Compex Electrodos 5x10 Snap

  • Compex Electrodos 5x10 Snap
  • Compex Electrodos 5x10 Snap

Compex Electrodos 5x10 Snap

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Compex Electrodos 5x10 Snap

Elektrody Compex są używane podczas stymulacji mięśni z urządzeń firmy Compex. Elektrody odegrać dużą rolę w stymulacji mięśni Compexa sesji. Są to punkty, w których impulsy są przekazywane do Twoich nerwów ruchowych, a ostatecznie włókien mięśniowych. Jeżeli elektrody Compex ARENT przestrzeganie prawidłowo, impuls elektryczny nie mogę być dostarczone na intensywności niezbędnej do pracy mięśni w szczytowym swoją skuteczność.


Elektroda Compex pokryta jest mocnym klejem do zastosowań medycznych, opracowany trzymać się skóry. Wykorzystywane w normalnych warunkach, elektroda powinna trwać 5 Compex do 10sessions.


() Oni przyzwyczajenie przylegają do skóry.

(B) Gdy to samo ustawienie intensywności programu tworzy mniej intensywne i nieprzyjemne skurcze mięśni.

(C) gromadzenie się szarpie lub pył pokrywa powierzchnię.


Sprawdź Compex Electrodos 5x10 Snap w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Elektronika i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Akcesoria do elektrostymulatorów w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w smashinn.

Cechy Compex Electrodos 5x10 Snap

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności