Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Compex

Compex Electrodos 50x50 Easysnap

  • Compex Electrodos 50x50 Easysnap
  • Compex Electrodos 50x50 Easysnap
  • Compex Electrodos 50x50 Easysnap

Compex Electrodos 50x50 Easysnap

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Compex Electrodos 50x50 Easysnap

Elektrody Compex są używane podczas stymulacji mięśni z urządzeń firmy Compex. Elektrody odegrać dużą rolę w stymulacji mięśni Compexa sesji. Są to punkty, w których impulsy są przekazywane do Twoich nerwów ruchowych, a ostatecznie włókien mięśniowych. Jeżeli elektrody Compex ARENT przestrzeganie prawidłowo, impuls elektryczny nie mogę być dostarczone na intensywności niezbędnej do pracy mięśni w szczytowym swoją skuteczność.


Elektroda Compex pokryta jest mocnym klejem do zastosowań medycznych, opracowany trzymać się skóry. Wykorzystywane w normalnych warunkach, elektrody Compex powinien trwać od 15 do 20 sesji.


Trzeba wymienić te elektrody do stymulacji mięśni, gdy którykolwiek z następujących sytuacji powstają:


() Oni przyzwyczajenie przylegają do skóry

(B) Gdy sama intensywność ustawienie programu tworzy mniej intensywne i nieprzyjemne skurcze mięśni

(C) gromadzenie się szarpie lub pył pokrywa powierzchnię.


Jeśli szukasz dobrej jakości Akcesoria do elektrostymulatorów artykułów, to nasza oferta Akcesoria do elektrostymulatorów z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Compex Electrodos 50x50 Easysnap, w cenie 9.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Compex Electrodos 50x50 Easysnap, dopasujemy cenę!

Cechy Compex Electrodos 50x50 Easysnap

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Komentarze

-

Produkt jest w porządku, ale nie trwało to długo, na koszty, które

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij