Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Colnatur

Colnatur Complex 345 G

Colnatur Complex 345 G

  • Colnatur Complex 345 G
  • Colnatur Complex 345 G
  • Colnatur Complex 345 G

Colnatur Complex 345 G

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Colnatur Complex 345 G

COLNATUR COMPLEX


Kolagen jest najliczniejszym białkiem w naszym organizmie i podstawowym składnikiem stawów, kości, mięśnie i skórę. W miarę upływu czasu lub z powodu nadużywania spowodowane uprawiania sportów lub wykonywania, tracimy kolagenu i pogarsza się.


COLNATUR COMPLEX, oprócz składników klasycznej, i w tej samej proporcji, zapewnia również magnez i kwas hialuronowy.


Białka kolagenu przyczynia się do utrzymania kości i mięśni w normalnych warunkach, podczas gdy witamina C przyczynia się do tworzenia kolagenu do normalnego funkcjonowania kości, chrząstki, stawów, zębów, dziąseł i skóry.


Magnez przyczynia się do utrzymania kości i prawidłowego funkcjonowania mięśni, zmniejszając zmęczenie i też zmęczenie.


Kwas hialuronowy może pomóc w utrzymaniu na gładkość skóry.


Przeznaczone dla tych, robi dużo sportu lub ćwiczeń, którzy cierpią kurcze, zmęczenie lub zmęczenie lub chcą zachować szczególną ostrożność w ich skórze.


Odmiany: Pojemnik 300 g (30 dni) z dzikich jagód smak.


Lubisz Colnatur Complex 345 G? Zapoznaj się z kolekcją tenisowy i odkryj duży wybór produktów do Odżywianie i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla tenisowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odżywianie jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Colnatur Complex 345 G

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ok sterowania

-

Witam, za radą komendy otrzymał po śmierci mojego zamówienia, został oznaczony czas dostawy (od 14 do 16 września 2016 roku), ale niestety tym razem nie odbyło się zdecydowanie. Szczelina 10 dni stwierdzono, dostawa odbywa wtorek, 27 września 2016, a nie jak w reklamie. Poza tą wadą, produkt przybyły w stanie nienaruszonym wszelkie problemy. Polecam, ale doceniam, że informacje dostawa jest prawidłowa. Z poważaniem. A. Berset

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty