Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chimpanzee

Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr

  • Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr
  • Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr
  • Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr

Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr

Naturalne białko Nutrition ChimpanzeeQuickMIX®contains wyważona mieszanka na bazie roślin z białek z soi i łubinu. Wspomaga szybką regenerację mięśni. Jest w 100% glutenu i wolna od laktozy. Odpowiedni dla wegan.

Cechy:

Bezglutenowy

Bez laktozy

VEGAN

ZROBIONE Z MIŁOŚCI

Aktywność: Czas, kiedy sama działalność ma miejsce. W zależności od czasu trwania i natężenie to jest odpowiednie do trzymania dodawania energii.

Reszta: Czas, gdy ciało jest w spoczynku, bez wzrostu zapotrzebowania na energię.

Kcal: kilokalorii (kcal) lub kilodżuli (kJ) są jednostkami energii. Wykorzystujemy je głównie do oznaczania wartości energetycznej pożywienia.

1 kcal = 4,2 kJ

Regeneracja: czas zaraz po aktywności. Teraz nadszedł czas, aby dodać jakości węglowodanów dla wyczerpanych mięśni.

Reszta: Odpoczynek fazę po spektaklu. Tutaj, ciało już wsiadł do swojego normalnego trybu życia bez zwiększonego zapotrzebowania na energię.


Nie czekaj dłużej i kupuj Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Białka w kategorii Odżywianie , co dopełni twój zakup. Kupuj Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Białka i wybrać coś dla siebie.

Cechy Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa/Maple Syrup 35gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności