Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chimpanzee

Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

  • Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g
  • Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

Naturalne białko Nutrition ChimpanzeeQuickMIX®contains wyważona mieszanka na bazie roślin z białek z soi i łubinu. Wspomaga szybką regenerację mięśni. Jest w 100% glutenu i wolna od laktozy. Odpowiedni dla wegan.

Cechy:

Bezglutenowy

Bez laktozy

VEGAN

ZROBIONE Z MIŁOŚCI

Aktywność: Czas, kiedy sama działalność ma miejsce. W zależności od czasu trwania i natężenie to jest odpowiednie do trzymania dodawania energii.

Reszta: Czas, gdy ciało jest w spoczynku, bez wzrostu zapotrzebowania na energię.

Kcal: kilokalorii (kcal) lub kilodżuli (kJ) są jednostkami energii. Wykorzystujemy je głównie do oznaczania wartości energetycznej pożywienia.

1 kcal = 4,2 kJ

Regeneracja: czas zaraz po aktywności. Teraz nadszedł czas, aby dodać jakości węglowodanów dla wyczerpanych mięśni.

Reszta: Odpoczynek fazę po spektaklu. Tutaj, ciało już wsiadł do swojego normalnego trybu życia bez zwiększonego zapotrzebowania na energię.


Czy znasz wszystkie funkcje Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g? Na smashinn wybieramy najlepsze produkty tenisowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Odżywianie , naszą kompletną kolekcję Białka. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Chimpanzee, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów tenisowy!

Cechy Chimpanzee Quick Mix Protein Cocoa / Maple Syrup 35 g

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności