Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Chimpanzee

Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units

Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units

  • Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units
  • Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units

Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units

Opis produktu Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units

Orzeźwiający smak cytryny. Proste, pyszne, pełne energii. Naturalne składniki, bez tłuszczów trans lub żywność modyfikowana genetycznie (GMO) .To jest wykonana z prawdziwego jedzenia! Pasek zawiera dużą ilość białek, włókien i jest naturalne źródło energii. Bez glutenu. 9g białka, świetnej przemiany materii, dobrej dystrybucji energii.

BEZ LAKTOZY

VEGAN

WEGETARIAŃSKI

BEZ glutenu


Zamawiaj Chimpanzee Energy Bar Lemon 55 g Box 20 Units, korzystając z naszej oferty Odżywianie i kolekcji Batoniki energetyczne. Zapoznaj się z produktami na smashinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie . W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Batoniki energetyczne w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie smashinn!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności