Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Vapour Trail Elite

  • Carlton Vapour Trail Elite
  • Carlton Vapour Trail Elite
  • Carlton Vapour Trail Elite

Carlton Vapour Trail Elite

Opis produktu Carlton Vapour Trail Elite

Carlton już dawno zrozumiał różne wymagania poszczególnych graczy badmintona. Stosując tę ​​rozległą wiedzę i doświadczenie Carlton Badminton wprowadza system Carlton. Składa się z kilku kluczowych elementów, to systematyczne podejście do produkcji sprzętu do badmintona dostarcza naukowo potwierdzone udoskonalenia swojej gry zapewniając jesteś gra przed opozycją.

Dane techniczne:

Typ Zakres: Advanced Power + sterowanie

Masa ramy: 90

Balans: na główkę

Flex: sztywna

Długość rakiety: 670

typ string: xelerate x67

Napięcie ciąg: 18 28lbs / 8 13 kg

Kształt główki: optimetric

profil ramy: bi dynamika osiowe

top cap: stabilisor

Technologia:

Technologia Rakieta: Ci, którzy byli na tyle szczęście, aby użyć Carlton badminton ramkę zrozumie prędkość jest podstawą Carltons badania i rozwój filozofii, który widział każdą rakietę do badmintona opracowany jest tak dobry, jak jego poprzednicy. Zakres 2009 oferuje szereg technologii pracujących razem w harmonii z odtwarzacza, biorąc swoją grę na wyższy poziom i poza nią.


Odkryj pełną gamę produktów tenisowy od Carlton, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W smashinn, twoim sklepie online tenisowy kupisz najwyższej jakości Carlton Vapour Trail Elite do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Carlton Vapour Trail Elite

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij