Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Kinesis Ultra

Carlton Kinesis Ultra

  • Carlton Kinesis Ultra
  • Carlton Kinesis Ultra

Carlton Kinesis Ultra

Opis produktu Carlton Kinesis Ultra

Carlton Kinesis Ultra badmintona został zaprojektowany specjalnie dla zaawansowanych graczy, którzy chcą szybko atakujących maksymalną szybkość i siłę, ale z całkowitą kontrolą wahadłowym.

Jest to możliwe dzięki konstrukcji Kinesis, który został aerodynamicznie zaprojektowanej do pracy z parą w celu zmniejszenia oporu dla poprawy szybkości i zwrotności głowy.

Ten Carlton rakietka do badmintona oferuje Optimetric konstrukcję głowicy, która łączy w sobie większy rozmiar słodki spot wraz ze wzrostem władzy i kontroli, wraz z napięciem Ramka Xtreme pomieścić 11% wyższe napięcie.

Dane techniczne:

Flex: Sztywna Extra

Domyślnie String: Xelerate X67

Kształt główki: Optimetric

Waga: 85 gramów

Saldo: NAWET

Typ odtwarzacza: FAST kontry

Wał Konstrukcja: Japanese Carbon

Mfrs. Max strun naciągu: 28 lbs

Pełna długość pokrywy: TAK

Długość: 675 mm

Data rozpoczęcia: Dostępny lipca

Materiał Spec: Japanese HM Carbon Nanocell Ulepszone

Napięcie String: Należy mieć na uwadze, tym wyższy naprężenia łańcuch tym szybciej ciągi pogorszy.


Carlton Kinesis Ultra posiada oficjalną gwarancję Carlton. Jako oficjalny detalista Carlton, cała nasza oferta produktów tenisowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W smashinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Rakiety badmintona, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Siła dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty