Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Iso Extreme 5000

Carlton Iso Extreme 5000

  • Carlton Iso Extreme 5000
  • Carlton Iso Extreme 5000
  • Carlton Iso Extreme 5000

Carlton Iso Extreme 5000

Opis produktu Carlton Iso Extreme 5000

Spec:

Elastyczność: pół sztywna

Saldo: na górze

Waga: 3U (85g 89g)

Rozmiar uchwytu: 4

Profil Gracza: Confirmed Offensive

Sprzedana z klasyczną obudową


Dodatkowo, Carlton Iso Extreme 5000 w kategorii Rakiety badmintona z naszego sklepu online tenisowy, znajdziesz inne powiązane produkty Siła . Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Carlton, w smashinn, znajdziesz produkty tenisowy, które również Cię zainteresują. Carlton koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia tenisowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dobre uczucia

-

Idealne dostawy. Oczekuje się, że rakieta, G4 przyczepność i dobre samopoczucie, zwłaszcza teraz do ataku na kierownicę.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty