Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Gt1 77

  • Carlton Gt1 77
  • Carlton Gt1 77

Carlton Gt1 77

Opis produktu Carlton Gt1 77

Pierwsze pióra klasy najwyższej specyfikacji, stosowany w imprezach międzynarodowych. Zatwierdzone przez Międzynarodowa Federacja Badmintona międzynarodowej zabawy. Prędkości dostępnych 76, 77, 78, 79.

Technologia:

Nanofilm DURABILTY TECHNOLOGIA: Każde pióro jest wzmocniony przez zastosowanie unikalną powłokę ochronną do zewnętrznej powierzchni trzonu piór. W konsekwencji degradacja piórko jest znacznie zmniejszona, a pióro jest zwiększona trwałość.

OXYGENTATED TITANIUM: 2009 widzi uruchomienie pierwszej syntetycznej technologii trwałości transfer na świecie. Natleniona efekty tytanu cząstki na poziomie molekularnym zwiększające siłę wiązania oraz zwiększające trwałość syntetycznej spódnica (test w ciągu jednej godziny symulowanym Play).


Kupuj Carlton Gt1 77 w najniższej cenie! Twój sklep online tenisowy, smashinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Piłki w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Carlton Gt1 77. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu tenisowy w świetnych cenach!

Opinie klientów i pytania (4)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Latanie bardzo przystępnej cenie jakość

-

GT1 są dobre koła, które zapewniają wytrzymałość i optymalną trajektorię. Dostawa była szybka.

Carlton gt1

-

Jestem zadowolony z mojego zamówienia, gdy kulki są wysokiej jakości i mam dostawy w rozsądnym czasie.

Zadowolony klient

-

Witam Bardzo zadowolony z produktu, szkoda jesteś niedostępne teraz. bardzo konkurencyjna cena, proszę powtórzyć akcji Carlton GT1 - 77 Prędkość przy tej samej cenie (oczywiście) Thank wkrótce

Opinie o produkcie

-

Jestem zadowolony z mojego zamówienia. Terminy dostaw zostały spełnione i produkt spełnia moje oczekiwania.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij