Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton F1 Ti

  • Carlton F1 Ti
  • Carlton F1 Ti

Carlton F1 Ti

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Carlton F1 Ti

Wysoki transfer specyfikacji syntetyczne zawierające naturalną bazę korek i Ultra Durable spódnicę syntetyczne impregnowane technologii Utleniona Titanium. Prędkości dostępne: szybko, średnio i wolno.

Technologia:

BI AXIAL DYNAMICS:

Badania Carltons oraz dział rozwoju jest ściśle studiowania bio mechaniki huśtawka badmintona. To rozległe badania był napędzany jednym wizji: stworzyć ramkę, która zapewnia wydajność aerodynamiczną na każdym etapie napowietrznej badmintona huśtawka.

Bio mechaniczna analiza napowietrznej badmintona huśtawka podkreśla 2 odrębne kierunki aerodynamiczne widoczne w fazie huśtawka. Kierunek 1 jest oznaczona na wykresie 1 zieloną strzałką. Kierunek 2 jest oznaczona czerwoną strzałką.

Analiza przepływu powietrza w fazie huśtawka demonstruje również istnienie 2 aerodynamicznych kierunkach ponownie wyróżnionych przez odpowiednie strzałki zielone i czerwone. Nowa rama Bi Axial Dynamics Carlton rozwija bardziej wydajnych aerodynamiki w obu kierunkach w stosunku do ramek konkurencyjnych.

Ta zwiększona wydajność jest dostarczany przez głowicę przekroju profilu ramy, która jest bardziej aerodynamiczne niż ramek konkurencyjnych. Podczas rozwoju, ponad 80% graczy stwierdził nowy profil ramy Bi Axial dostarczane zwiększonej prędkości kołysania.

CIRCOMETRIC:

Dysponuje tradycyjną owalne ramki górną część tworzącą zwarty obszar trafienia dla nadrzędnej kontroli, dotknąć i poczuć. Im mniejsza geometria głowicy zapewnia również zwiększoną prędkość huśtawka porównaniu izometrycznych ramek.

Japoński HM CARBON:

Pochodzą z Japonii, japoński Hi Moduł (HM) Węgiel to najwyższa specyfikacja węgla dostępnych na rynku, zapewniając ramki Carlton będzie wyprzedzić wszystkich innych materiałów budowlanych na potrzeby reagowania i stabilności ramy.

XTREME TENSION FRAME:

Mechanika precyzyjna i wykorzystanie najlepszych materiałów budowlanych gwarantuje ramka Carlton może pomieścić 11% wyższe w porównaniu z napięć ciąg ramek konkurencyjnych.

STABILISOR TOPCAP:

Poprzez wprowadzenie wypukłych 4 kanały w górnej pokrywie, sztywność górnej pokrywie jest zwiększona pozwalając na większą dokładność strzału i kontroli.

ULTRA LITE CAP:

Korzystanie struktury macierzowej, Carlton został ponownie zaprojektowany zaślepkę, aby zmniejszyć jego wagę o 28%, przyczyniając się do ogólnie zwiększa grywalność.

Przepusty PRO V12:

Umieszczone w pozycjach 3 i 9 rano, te wyspecjalizowane przelotki zostały złagodzone, aby umożliwić większy ruch ciąg zwiększając tym samym siłę całej strefy uderzania.

Ręcznie wykonane:

Każda składka Carlton rakieta jest starannie ręcznie wykonane z precyzyjnych specyfikacji przez rzemieślników z wykorzystaniem ponad 40-letnim doświadczeniem.


Nie czekaj dłużej i kup Carlton F1 Ti. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Carlton F1 Ti, możesz skontaktować się z smashinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. smashinn oferuje ekskluzywne produkty Piłki dla tenisowy i innych aktywności. Nasze Piłki sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Lotki.

Cechy Carlton F1 Ti

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij