Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Aeroblade 600

  • Carlton Aeroblade 600
  • Carlton Aeroblade 600
  • Carlton Aeroblade 600

Carlton Aeroblade 600

Opis produktu Carlton Aeroblade 600

Aluminium / Konstrukcja (S): Grafit / Ramka Waga: 90g / String Naprężenie: 18 24lbs / 8 11kgs / Długość: 665mm / T Część: Wewnętrzna. Izometryczny kształt głowy.

Odkryj wszystkie produkty Rakiety badmintona, które znajdziesz w smashinn, jak Carlton Aeroblade 600. Kup teraz Carlton Aeroblade 600 i oszczędzaj na produktach Kontrola. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Carlton, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Carlton Aeroblade 600 i inne w naszym sklepie tenisowy? Dzięki smashinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Rakiety badmintona pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności