Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Carlton

Carlton Aeroblade 500

Carlton Aeroblade 500

  • Carlton Aeroblade 500
  • Carlton Aeroblade 500
  • Carlton Aeroblade 500

Carlton Aeroblade 500

Opis produktu Carlton Aeroblade 500

Wykonanie: Trwałość / Konstrukcja (H): Aluminium / Konstrukcja (S): Grafit / Ramka Ciężar: 90g / Naciąg Suportu: 18 24bs; 8 11kgs / Długość: 665mm / T Część: Wewnętrzna. Izometryczny kształt głowy.

Jeśli szukasz dobrej jakości Kontrola artykułów, to nasza oferta Kontrola z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Carlton Aeroblade 500, w cenie 17.95 $. smashinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt tenisowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Carlton Aeroblade 500, dopasujemy cenę!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności