Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bv sport

Bv sport Booster Elite

Bv sport Booster Elite

  • Bv sport Booster Elite
  • Bv sport Booster Elite
  • Bv sport Booster Elite

Bv sport Booster Elite

Opis produktu Bv sport Booster Elite

BOOSTER powstał w 2003 roku we współpracy z FrenchTrack i pole 4x100 Relay Team i SPORT badań BV i Development Centre. Produkt jest wynikiem wysiłku konkretnej technologii produkcyjnej.


Booster zachęca pionowy ruch mięśni nóg i mięśnia płaszczkowatego oscylacyjny ruch poprzez zmniejszenie, źródło urazów mięśni i zmęczenie. Ponadto BOOSTER redukuje drgania mięśni i poprawia skurcz i tonowanie mięśni.


Progresywna kompresja BV SPORT patentu) poprawia powrót żylny i wspomaga dotlenienie mięśni, ścięgien i więzadeł w czasie wysiłku fizycznego, optymalizując w ten sposób wyniki sportowe.


Nowoczesny (MRI i echo Dopplera) pozwoliło nową definicję funkcji łydki osoby sportowego, prawdziwego serca obwodowej. Wnioski z naszych najnowszych badań naukowych nad fizjologią mięśni i naczyń krwionośnych i anatomii nogi pozwoliły nam opracować i dostosować naszą Booster Elite.Cechy:


BOOSTER ELITE istnieje

Jest produkowany w naszej jednostki produkcji we Francji

Korzysta z certyfikatem CE (od strony medycznej)

Możesz użyć własnego kostki skarpetkę w połączeniu z Booster ELITE

Nowy pokrowiec Wysiłek Booster Elite

Nowa seria potrzebował 2 lata badań i innowacji przynosi 5 głównych technicznych i naukowych skondensowane w 25 gramach Next Generation tekstyliów.


- Kompresja łydki (serca obwodowa):

Obliczono przystosowany ciśnienia w celu optymalizacji wydajności i naczyniowych mięśni łydki. Lekki nacisk na kostce: poszanowanie struktur anatomicznych systemu opatentowanego przez BV Sport i zatwierdzone przez bardzo rozstrzygających badań naukowych


Aero okna piszczelowe:

Specjalny lekki dziania na poziomie piszczeli. Ochrona wrażliwych struktur: pretibial okostnej, powierzchownych nerwów i mikrokrążenia


- Asymetryczna g koncepcji:

Jak najbardziej zbliżone do anatomii i fizjologii łydki. Optymalizuje działanie na propulsory mięśni łydki.


- Soleus System Protect:

Obsługuje ścięgna achillesową Poprawia toniczności mięśni stabilizator łydki i zmniejsza pasożytów wibracji i drgań.


- Nić Nextgen ceramiczne:

Przekrój cienka linka wątek ceramicznymi nanocząsteczkami oskarżony o bazie. Ten nowy wątek sprzyja powrót żylny i poprawia termoregulację.


- Wsparcie Łydka:

Wzmocniona dziania na poziomie łydki. Poprawia wsparcie mięśni łydki, to ruchy oscylacyjne redukuje drgania i czarownica może być źródłem ciężkości urazów mięśni lub.


- Koncepcja medyczne:

Zakres BOOSTER jest produkowany na medycznych okrągłych maszyn dziewiarskich, a nosi oznakowanie CE, nadając w ten sposób na naszych produktach tej samej kontroli i surowość, jak te stosowane do produktu leczniczego.Dane techniczne:


Skład:

Poliamid: 69%

Elastan: 21%

Temat (ceramika): 10%Użyj /, jak wsunąć skarpetki na / Mycie:

Nigdy nie należy używać podczas phasis BOOSTER odzysku. Podczas swoich podróży w samochodem, autobusem, pociągiem, lotu. Podczas snu.

Wolę PRORECUP ELITE RANGE podczas phasis odzyskiwania i zakresie CONFORT dla codziennego użytku i podczas podróży ..

To jest asymetryczny skarpety. BVSPORT LOGO powinno być z przodu, pod kolana cap. Logo powinno być poza Booster (po stronie zewnętrznej łydki).

Pralki w temperaturze 30 ° maksimum lub ręcznie. Wyschnięcia. Nie suszarka.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Bv sport Booster Elite jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Bv sport Booster Elite, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym smashinn. Nasza szeroka kolekcja Skarpety kompresyjne zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z tenisowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w smashinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Bv sport Booster Elite

Rodzaj
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

W porządku

-

Doskonała cena i jakość utilità.Peccato że istnieje możliwość posiadania darmową wysyłkę.

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty