Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bv sport

Bv sport Booster Elite

  • Bv sport Booster Elite
  • Bv sport Booster Elite
  • Bv sport Booster Elite

Bv Sport Booster Elite

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Bv sport Booster Elite

BOOSTER powstał w 2003 roku we współpracy z FrenchTrack i pole 4x100 Relay Team i SPORT badań BV i Development Centre. Produkt jest wynikiem wysiłku konkretnej technologii produkcyjnej.


Booster zachęca pionowy ruch mięśni nóg i mięśnia płaszczkowatego oscylacyjny ruch poprzez zmniejszenie, źródło urazów mięśni i zmęczenie. Ponadto BOOSTER redukuje drgania mięśni i poprawia skurcz i tonowanie mięśni.


Progresywna kompresja BV SPORT patentu) poprawia powrót żylny i wspomaga dotlenienie mięśni, ścięgien i więzadeł w czasie wysiłku fizycznego, optymalizując w ten sposób wyniki sportowe.


Nowoczesny (MRI i echo Dopplera) pozwoliło nową definicję funkcji łydki osoby sportowego, prawdziwego serca obwodowej. Wnioski z naszych najnowszych badań naukowych nad fizjologią mięśni i naczyń krwionośnych i anatomii nogi pozwoliły nam opracować i dostosować naszą Booster Elite.Cechy:


BOOSTER ELITE istnieje

Jest produkowany w naszej jednostki produkcji we Francji

Korzysta z certyfikatem CE (od strony medycznej)

Możesz użyć własnego kostki skarpetkę w połączeniu z Booster ELITE

Nowy pokrowiec Wysiłek Booster Elite

Nowa seria potrzebował 2 lata badań i innowacji przynosi 5 głównych technicznych i naukowych skondensowane w 25 gramach Next Generation tekstyliów.


- Kompresja łydki (serca obwodowa):

Obliczono przystosowany ciśnienia w celu optymalizacji wydajności i naczyniowych mięśni łydki. Lekki nacisk na kostce: poszanowanie struktur anatomicznych systemu opatentowanego przez BV Sport i zatwierdzone przez bardzo rozstrzygających badań naukowych


Aero okna piszczelowe:

Specjalny lekki dziania na poziomie piszczeli. Ochrona wrażliwych struktur: pretibial okostnej, powierzchownych nerwów i mikrokrążenia


- Asymetryczna g koncepcji:

Jak najbardziej zbliżone do anatomii i fizjologii łydki. Optymalizuje działanie na propulsory mięśni łydki.


- Soleus System Protect:

Obsługuje ścięgna achillesową Poprawia toniczności mięśni stabilizator łydki i zmniejsza pasożytów wibracji i drgań.


- Nić Nextgen ceramiczne:

Przekrój cienka linka wątek ceramicznymi nanocząsteczkami oskarżony o bazie. Ten nowy wątek sprzyja powrót żylny i poprawia termoregulację.


- Wsparcie Łydka:

Wzmocniona dziania na poziomie łydki. Poprawia wsparcie mięśni łydki, to ruchy oscylacyjne redukuje drgania i czarownica może być źródłem ciężkości urazów mięśni lub.


- Koncepcja medyczne:

Zakres BOOSTER jest produkowany na medycznych okrągłych maszyn dziewiarskich, a nosi oznakowanie CE, nadając w ten sposób na naszych produktach tej samej kontroli i surowość, jak te stosowane do produktu leczniczego.Dane techniczne:


Skład:

Poliamid: 69%

Elastan: 21%

Temat (ceramika): 10%Użyj /, jak wsunąć skarpetki na / Mycie:

Nigdy nie należy używać podczas phasis BOOSTER odzysku. Podczas swoich podróży w samochodem, autobusem, pociągiem, lotu. Podczas snu.

Wolę PRORECUP ELITE RANGE podczas phasis odzyskiwania i zakresie CONFORT dla codziennego użytku i podczas podróży ..

To jest asymetryczny skarpety. BVSPORT LOGO powinno być z przodu, pod kolana cap. Logo powinno być poza Booster (po stronie zewnętrznej łydki).

Pralki w temperaturze 30 ° maksimum lub ręcznie. Wyschnięcia. Nie suszarka.


Jesteś zainteresowany Bv sport Booster Elite, odkryj również produkty tenisowy powiązane z marką Bv sport w kategorii Odzież męska i katalogu Ocieplacze na nogi i ręce. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w smashinn, twoim sklepie online tenisowy, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy Bv sport Booster Elite

Opinie klientów i pytania (6)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Jest cool.

-

Design jest cool. Bieganie jest teraz łatwiejsze.

Ok

-

Dość długi czas oczekiwania na przesyłkę, ale towar taki jak oczekiwałem.

Bv elitarne sporty booster

-

bardzo dobry produkt, polecam go. Zaufana witryna. Czas dostawy zgodnie z oczekiwaniami, ale trochę „długo.

Niezbędny

-

Ze sprzedażą mogłem spędzić zakres Booster do Elite w zakresie BV Sport. Pewne problemy z krążeniem krwi, te rękawy uciskowe są nieodzowne dla mnie polecam

Zadowolony

-

zgodny i dostarczane na czas wyrobów nic mówić, nikiel

Proste i skuteczne

-

minimalistyczny, lekki, brak bólu po 2:30 udaru, pojedyncze skuteczne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij