Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Buff ®

Buff ® Balaclava Wool Buff

Buff ® Balaclava Wool Buff

  • Buff ® Balaclava Wool Buff
  • Buff ® Balaclava Wool Buff
  • Buff ® Balaclava Wool Buff
  • Buff ® Balaclava Wool Buff

Buff ® Balaclava Wool Buff

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Buff ® Balaclava Wool Buff

Cechy:


- 100% czystej wełny merynosów Kominiarka rurowy, wysoki i jednolity rozciąganiem na szyi, tylko z szwem płaskim na hełmu.


- Naturalną elastyczność.


- Oddychająca i wodoodporna.


- Eco Friendly produktu: Original BUFF przekazuje 1% z przychodów ze sprzedaży wyrobu do organizacji non-profit działających na rzecz ochrony środowiska.


- Dostępny w kolorach jednolitych oraz w barwionych stylu Stripes, które sprawiają, że każdy projekt produkt wyjątkowy.Technologia:


Jest wykonany w 100% z naturalnego OOL W Merino na luksusowy, next-to-skórę czuć, wraz z wełną w naturalnej kontroli mikroklimatu.


Eco Friendly produktu: Original BUFF przekazuje 1% z przychodów ze sprzedaży wyrobu do organizacji non-profit działających na rzecz ochrony środowiska.


Aktywna kontrola zapachu zapobiega powstawaniu przykrego zapachu - bakterie powodujące od tworzyć na tkaninie


Leways Multip do noszenia Buff


Odprowadzanie wilgoci z dala od tkaniny.


Lubisz Buff ® Balaclava Wool Buff? Zapoznaj się z kolekcją tenisowy i odkryj duży wybór produktów do Odzież męska i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla tenisowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Odzież męska jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Buff ® Balaclava Wool Buff

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Doskonały

-

Doskonały produkt, tkanina jest lekka jak mikrofibry i ciepłej, przyjaznej i jak narciarskiego maski jako cieplejsze rzetelny sprzedawca jak zawsze

Dobry

-

Dobry towar!

Bardzo dobry

-

Bardzo dobra jakość i dopasowanie

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności