Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

BUFF ®

BUFF ® Balaclava Pro

BUFF ® Balaclava Pro

BUFF ® Balaclava Pro

  • BUFF ® Balaclava Pro
  • BUFF ® Balaclava Pro
  • BUFF ® Balaclava Pro
  • BUFF ® Balaclava Pro
  • BUFF ® Balaclava Pro

BUFF ® Balaclava Pro

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu BUFF ® Balaclava Pro

WINDSTOPPER®


Całkowicie wiatroszczelna tkanina, bardzo wygodne i bardzo oddychająca z wewnętrzną warstwą polaru. Zewnętrzna warstwa posiada trwałą impregnatu, a jednocześnie pozwalając się wilgoci ciała (pot).


Nie czekaj dłużej i kupuj BUFF ® Balaclava Pro - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na smashinn znajdziesz inne produkty Szalik-komin w kategorii Odzież męska, co dopełni twój zakup. Kupuj BUFF ® Balaclava Pro i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Szalik-komin i wybrać coś dla siebie.

Cechy BUFF ® Balaclava Pro

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności