Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Born fruits

Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

  • Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units
  • Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units
  • Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

Opis produktu Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

Traktujemy Born ananasy, tak aby zachować wszystkie ich smak jak skarb raz nawodniony. Jest wysoce prawdopodobne, że znajdziesz małe kawałki suszonych, słodzone ananasa na rynku, ale mają one nic wspólnego z pięknymi dużymi kawałkami oferowanych przez Born !! Ananas warunkiem natychmiastowej energii i dlatego jest często zawarte w dietach dla sportowców i wspinaczy.

Cechy:

Odżywczo mówiąc, ananas jest fantastyczne jedzenie. Jego cechy trawienne są również wzrosła, gdy pobierana jest woda z niego.

Bogate w błonnik 100g Born ananasa ma podwójne włókna 100g świeżego ananasa nasz ananas pomoże utrzymać się regularne i detoksykacji organizmu.

Zapewnia Bromeliad aby poprawić krążenie i zmniejsza nadciśnienie.

Zapewnia również wiele witamin, soli mineralnych i kwasów organicznych.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units! Pomyśl o smashinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania tenisowy. smashinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Born fruits. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odżywianie .

Cechy Born fruits Semi Dehydrated Pineapple Box 8 Units

Artykuły spożywcze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności